SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 406931

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
"Właściwie same podstawy" .... to zawsze dziala musi !
Antek byłby z Ciebie dumny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870260
Mam nadzieję że pomimo tego ze mnie już nie lubi to śledzi mój dziennik, i wie, że w wielu sprawach podzielam jego zdanie!
No postawiłem teraz na intensywność, ale i spore ciężary. Na max ciężary wejdę za jakiś czas, jak podreperuję jeszcze stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
Takie połączenie partii daje mooocno popalić, szczególnie u mnie klatka+plecy to był zajazd, za każdym razem jak po basenie wyglądałem. Może jak skończę ten plan, to sobie taki odpalę. Zobaczę co jeszcze wymyślisz na 2 kolejne treningi. Nie patrzą dziwnie na Ciebie na siłowni jak robisz SS klatka+plecy, mnie kilka osób pytało co wyprawiam :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
co sie dziwisz jak wiekszosc ludzi na silowni z superseri kojarzy polaczenie bicepsa z tricepsem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870260
No klata + plecy i czwórki + dwójki jest miazga. Barki + łapy to taki lżejszy trening, bardziej na pompkę niż zajechanie się, ale dlatego po tych treningach dokładam interwały, i wszystko gra
U mnie już się chyba przyzwyczaili do tego ze ćwiczę "inaczej" Ale spora część chłopaków dużo ode mnie podpatruje, dopytuje, i sami przestają jechać utartymi schematami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
A pullover można by dać jako ćwiczenie na obie partie , jeśli trenuje klata + plecy? U mnie to wszyscy serie łączone nazywają superseriami masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
jak mozesz dac pullovera na klatke ? gdzie tam klatke w jakims wiekszym stopniu atakujesz? to nie przenoszenie sztangi/hantli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
Myślałem że pullover a przenoszenie to to samo , jaka jes różnica w takim raie Hekade?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
różnica jest mimo tego że ruch jest prawie taki sam. Pullover robi się stojąć i się sciąga linke wyc.górnego przez co retrakcja zachodzi w łopatkach dzieki czemu mozne je dopiąć w końcowej fazie.min wysunąć klatke do przodu.

Najlepiej byś sam zrobił jedną i drugą wersje i sam sie przekonał jaka roznica ;)


Zmieniony przez - Hekade w dniu 2014-09-03 19:10:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
dumbell pullover czy barbelll pullover to przenoszenie leżąc :)

hekade ty mówisz o ściąganiu drążka wyciagu górnego do ud, po ang. nie wiem jak to się nazywa ale raczej nie pullover, a jak pullover to + coś
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do oceny.

Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

WHEY premium