SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1017

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
Zostałem przekierowany do założenia nowego tematu z szybkiego pytania. Więc pracuje 2-zmianowo jeden tydzień pierwsza zmiana drugi tydzień druga zmiana i tak w kółko :) praca nie jest ciężka ale muszę stać, ruszać się praktycznie 8h do tego tracę około 3h dziennie na dojazd więc na treningi nie mam za dużo czasu 1h maximum. Zależnie od zmiany mam 2 plany, dość intensywne (albo tylko mi się zdaje :D) do dyspozycji mam trochę sprzętu tj, sztanga, drążek, hantle, ławeczka prosta/ skos góra/ skos dół do brzuszków, worek bułgarski, worek bokserski, gruszkę, czasem kumpla na sparring :
Cele: kondycja/ wytrzymałość/ masa
A poniżej plany. Z góry dzięki za pomoc.
Plan 1
PONIEDZIAŁEK - interwały 15sek sprint/30trucht minimum 3x, jak warunki pogodowe pozwolą a jak nie to przysiady/ rwanie sztangi/ skoki na ławke, każde ćwiczenie 12x czas treningu minimum 10min, przerwy jak najkrótsze albo brak.
ŚRODA- bieganie minimum 10min albo skakanka 1min/ worek bądź grucha 1min/ pajacyki 1min/ przerwa 1 min. Ilość rund minimim 3.
PIĄTEK- interwały jak w poniedziałek bądź bieg w miejscu 30s/ padnięcie z wyrzutem nóg + wyskok 30s/ wspinaczka górska też 30s. Łącznie seria 1,5min i 30 sek przerwy.
Plan 2
PONIEDZIAŁEK- martwy ciąg/ zarzut siłowy/ przysiady/ tzw dzień dobry/ wspięcia na palce wszystko jedno po drugim i przerwa 1,5min
ŚRODA- wyciskanie sztangi/ wyciskanie francuskie jednorącz/ rozpiętki/ pompki na triceps na poręczach. Też jedno po drugim z 1,5 min przerwy albo po każdym ćwiczeniu 30sek przerwy i na końcu 1,5min
PIĄTEK- podciąganie na drążku/ uginanie ramion ze sztangą/ wiosłowanie sztangą/ naprzemienne uginanie ramion hantlami. Przerwy tak jak w środę przy treningu klatki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html

Mamy w tym dziale pewne zasady. Pisałem ci już w pojedynczych tematach żebyś w swoim temacie wypełnił ankietę - znajdziesz ją w linku który wkleiłem wyżej.

No i opisz ten trening jakoś tak żeby wszystko było jasne - ilość serii/obwodów ilość powtórzeń itp. To co wrzuciłeś jest niejasne.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
Plan 1
PONIEDZIAŁEK – jeżeli jest pogoda to interwały 15sek sprint/30trucht minimum 3x jeżeli nie ma warunków na zewnątrz to siłownia. Przysiady/ rwanie sztangi/ skoki na ławkę, każde ćwiczenie 12powtórzeń czas treningu minimum 10min, przerwy jak najkrótsze albo brak
.
ŚRODA- bieganie minimum 10min albo skakanka 1min/ worek bądź grucha 1min/ pajacyki 1min/ przerwa 1 min. Ilość rund minimum 3.

PIĄTEK- interwały jak w poniedziałek, przy braku pogody siłownia: Bieg w miejscu 30s/ padnięcie z wyrzutem nóg + wyskok 30s/ wspinaczka górska 30s. Ćwiczenia wykonuje jedno po drugim z 30 sekundową przerwą. Minimum 3obowody.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 215
Plan 2
PONIEDZIAŁEK- martwy ciąg/ zarzut siłowy/ przysiady/ tzw dzień dobry/ wspięcia na palce wszystko jedno po drugim minimum 3x, przerwa 1,5min

ŚRODA- wyciskanie sztangi/ wyciskanie francuskie jednorącz/ rozpiętki/ pompki na triceps na poręczach. Też jedno po drugim z 1,5 min przerwy albo po każdym ćwiczeniu 30sek przerwy i na końcu 1,5min także mimimum 3x

PIĄTEK- podciąganie na drążku/ uginanie ramion ze sztangą/ wiosłowanie sztangą/ naprzemienne uginanie ramion z hantlami. Przerwy tak jak w środę przy treningu klatki też minimum 3serie

Zmieniony przez - an3k w dniu 2014-05-03 00:07:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Kondycja, wytrzymałość siłowa pewnie się troszkę poprawi, ale masy to bym się nie spodziewał po takim treningu.

Dalej brak ankiety - a to nie ułatwia pomocy!!!!!!

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...jak grochem o ścianę

muszę też chyba przypomnieć, ze w dziale jest raczej profil kulturystyczno-siłowy, pomagamy też gdy są jakieś małe dodatki, np. do sw, jednak podstawa zawsze pozostaje ta sama

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-05-03 20:07:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny/ poprawy

Następny temat

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

WHEY premium