SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 405019

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Zalewasz kakao ze słodzikiem wrzątkiem, osobno masz w szejkerze w zimnej/letniej wodzie np skrobie ziemniaczaną(chodzi gęstsze niż z kukurydzianej), dobrze wymieszną skrobie powoli wlewasz okrężnym ruchem i energicznie mieszasz. Możesz mieszać w gotującej się wodzie.

Pisałem o tym budyniu z rok temu W mikorfali nie wydzie bo to trz4ba mieszac. Jak nie wiesz jak zrobić to zapytaj matki jak zrobić krochmal - tyle ze dodajesz kakao, słodzik aromat, cynamon, przyprawe do piernika co tam chcesz. Proporcje musisz sam dobrać wypróbować, 2-3x i bedziesz mieć opanowane. Skrobia ziemniaczana 2zł w biedrze za 500g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 277 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17080
Adam, ja twój budyn znałem juz od bardzo dawna, naprawde czasem ratuje zycie, ale dzieki za przepis, bardziej chodzilo mi jak Przemek robi tą papke z maki kukurydzianej bo pierwszy raz spotykam zeby sie z niej robilo a ta papka która wrzucil na animalpaku wygladała zaj**iscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć Przemek, trochę mnie zdziwiłeś z tak niską wagą, bo ja z 91kg zamieniłem na 105 :D Podlało mnie jak Wisłę pod Koziennicami.
Zdrowiej i 3mam kciuki za to bys wystartował jak najszybciej :)

Zmieniony przez - karol-92 w dniu 2015-04-21 20:45:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
Amos - wszystko to samo jak u Adama, tylko mąka zamiast skrobii
Karol - ja w niedziele rano miałem 96kg, a teraz znowu auszwic... Ale fakt że prążki na udach lepsze niż na zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Tested_


Ogólnie zapraszam wszystkich do obejrzenia i porównania jak wyglądają inne zawody niż w IFBB i potem porównywać oceniać. Wiele ludzi oczernia inne federacje żeby przypucować się leśnym dziadkom z ifbb.
]


przyjadę chociażby na desce od kibla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
prz1993
Amos - wszystko to samo jak u Adama, tylko mąka zamiast skrobii
Karol - ja w niedziele rano miałem 96kg, a teraz znowu auszwic... Ale fakt że prążki na udach lepsze niż na zawodach


no prążki niezle potwierdzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
Powoli wracam do żywych Dzisiaj już tylko z dolnej dziury leci, ale apetyt wrócił, trochę siły też nabrałem. Jutro mam nadzieję już poćwiczę W sumie nie przejmuję się tym że nie dostałem powołania, bardziej zacząłem jarać się MP w Siedlcach, motywacja znowu wraca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34745
możliwe że zobaczymy się w siedlcach. W moim przypadku to wszystko zależy od miejsca na debiutach, jak dobrze pójdzie to ruszam na siedlce jak gorzej to lece do zaj**istego ziomka na wesele. Tak czy tak życze powodzenia i dalszych sukcesów!

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Przemo to ile ta cholerna grypa cie trzymała?
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

Wiecej