SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 407016

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Solto
Nie chcę spamować,nie mam w domu wagi kuchennej,a po prostu interesuje mnie jaką część wagi ryby stanowi lód/woda(ile faktycznie waga mięsa),chciałem się dowiedzieć jak to wyjdzie cenowo w porównaniu do piersi z kurczaka,nie jestem zbyt zamożny i po prostu chciałem zapytać jak to wagowo/cenowo wychodzi bo chciałbym trochę oszczędzić.


Tak, Przemek teraz pojedzie do Twojej miejscowości, wykupi każdy gatunek ryby z każdego sklepu, zważy przed rozmrożeniem, zważy po rozmrożeniu, usmaży, sprawdzi która smakuje najlepiej i poda Ci te wszystkie wyniki. Weź pomyśl zanim zadasz jakieś pytanie.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
rozumiem, myslałem ze takie pytanie prosto z dvpy zadałeś, ale jak tak to ok
Co do ryby to zalezy jaka kupujesz. Jak kupisz np 1 KG dorsza gdzie nie ma prawie wg wody i glazury to jej zostanie z 900-950g. serio Dorsz to jedna z lepszych ryb i inne, Mintaj i Panga jedne z gorszych imo. glazura+woda to 40-50% tego co kupujesz, kupisz 1kg a po usmażeniu ledwo co na patelni widnieje
Nie ma to jak kura

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2014-09-05 19:39:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
W lidlu masz mintaja 400g w kostce - 6,99 i glazury tam nie ma.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
o kurde, tego nie wiedzialem, ale akurat nie ma lidla w mojej miejscowosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49144
Ok,dziękuje za odpowiedzi i przepraszam za to 'dziwne' pytanie.
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870275
Bo to zależy gdzie i co się kupi. Raz są po 40% glazury, raz po 5%. Choć ja i tak takie mrożone ryby jem baaardzo rzadko. Rybę jem świeżą z Mazur jak rodzice wysyłają mi paki, a tak to kura
A co do pytania o trening - ja ogólnie jestem zwolennikiem wolnych ciężarów i samych podstaw. A to czy jesteś ekto czy endo, ma mniejsze znaczenie. To czy będziesz budował mięcho i tak będzie zależało głównie od diety, dokładnie sporego plusu kcal w przypadku ekto, a nie od tego czy dodasz gdzieś jakąś izolacje, czy jej nie dodasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
dokładnie. to ze nie da sie przybrac na masie jest kwestią pozostawianą w kuchni, trenign ma dać tylko bodzieć, odpowiednia ilosć jedzenia ma ten bodzien wykorzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
W Carefour-ze kiedyś kupiłem mintaja w promocji, po przygotowaniu zostało go podejrzanie mało więc następnym razem zważylem przed i po i wyszło mi z 1 kg (=1000g) zamrożonej ryby 200-250g po rozmrożeniu więc oszustwo na całej linii.

W rybnym z tych tańszych ryb (do 20 zł) z 1 kg zazwyczaj zostawało mi 600-700g po rozmrożeniu.

Na to też patrzcie bo co z tego że 1 kg ryby za 18 zł jak tak naprawdę płacimy za 600g...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
jakbyscie umieli czytac opakowanai to czasem jest napisane ile jest % glazury a jak nie ma to po co to kupowac w dodatku te ryby mrozone to sa slabej jakosci , btw dorsz to jest caly rok swiezy wiec nie wiem po co mrozonego kupowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3626 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86266
Pewnie czytalibyśmy opakowania gdyby nie to że w marketach wkładasz ryby do foliowych torebek.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do oceny.

Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

WHEY premium