SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 406925

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 48954
A ja mam troszke inne pytanie powiec mi jak wyglądała sytuacja gdy odstawiłeś novothyral chwile wstrzymałeś się przed dodaniem kalorii czy jak to u Ciebie wyglądało juz tarczyca wrócila do siebie, robiłeś badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870256
Ja schodziłem taperem z t3, po 0,5 tab co 5 dni. Przez ten czas kcal w miejscu, po odstawieniu też, dopiero po jakimś czasie jak widziałem że nie podlewa to powolutku dodawałem. Robiłem badania przy 1,5 tab novo i ft3 było trochę poniżej połowy normy, po całkowitym odstawieniu minimalnie poniżej normy, ale teraz już mam nadzieję jest w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
t3 to paskudztwo nigdy wiecej , ssanie takie ze lokomotywe mozna zjesc a to t3 to z activlaba Przemo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870256
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
to dlatego taka kosa

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
U Przemka taka cisza, sopot sie zbliża ludzie z forum będą to pewnie wjechało keto, i wycina sie ile wejdzie żeby wstydu nie było a na dzień przed wizytą w 3city kvrewskie ładowanko, i plaża jego. Nie myle sie co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870256
Niestety mylisz, wręcz odwrotnie
Dzisiaj wróciłem z Mazur. Urlop średnio udany, pogoda idealna tylko przez pierwszych kilka dni. Odpocząć też za mocno nie odpocząłem, bo bardziej jechałem z celem posiedzenia z mamą w szpitalu, niż jakimś mega plażowaniu. Wpadł tylko jeden trening, niestety nie było jak zrobić więcej... Z dietą chociaż nie było tak tragicznie, bo alko zero, i tylko na początku trochę czitów, potem wychodziło mi przeważnie za mało kcal. Widzę że "zmalałem", jutro rano się zważę. Mam nadzieję że coś tam odrobię przez ten tydzień i na Sopot aż takiej lipy nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Trzeba czasami odpocząć, nie można być w sztosie non stop, kulturysci też ludzie, odpocząć i zluzować też trzeba umieć. Forma ma być na scene,i tam jest weryfikacja. A z mamą mam nadzieje że wszystko gra. Zdrówko najwazniejsze !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
a rezerwe czitów zostawiłes na Sopot i o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870256
Już dzisiaj idę podładować kebsami, bo waga zleciała do 96kg...

Patryk - dzięki! Niestety grać to jeszcze długo nie będzie...
Wiadomo, forma ma być na scenie, ale chciałem jakoś się zaprezentować przy takiej ekipie w Sopocie, a tu tylko ja taki placek będę Marian, Luki, Marylin, Ty max docięci, Shit, Popuri wielcy, a ja ani jeno ani drugie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do oceny.

Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

WHEY premium