SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 407058

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dogrywka zaj**ista byla bo odrazu widac ze Przemek pewny siebie itd, inny bardziej niesmiali byly. Te foty ch**owe cos bo nawet nie oddaja w polowie formy jaka byla na zywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21518 Napisanych postów 30774 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870298
Zdjęcia nigdy nie oddadzą tego jak jest na żywo, wiadomo
A tremy już w ogóle nie miałem, to już w końcu 3 start Wiedziałem że mam pokazać pewność siebie, i chyba się udało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Było mega, forma kosa

i jak wiciu wspomniał dogrywka najlepsza,


teraz co Kielce w weekend?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 178 Napisanych postów 2112 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82535
GRATULUJE Przemek. Gud job
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2789 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42013
W dogrywce był pogrom, padło zdanie że teraz dogrywka, Przemek od razu śmiało przed sędziów, a inni zawodnicy jak dla mnie - nie wiedzieli co się dzieje

Jeszcze przyjdzie czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
melmacinvaders
Serio łyknąłeś viagre, nie obawiałeś się niczego?


Żeby nie było, nie hejtuję

Jakbyś miał pojęcie o przygotowaniach do zawodów to wiedziałbyś, że niektórzy mimo viagry to nawet jakby im c**** na nosie usiadła to nie stanie i już

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
wiktor.grybos
Dogrywka zaj**ista byla bo odrazu widac ze Przemek pewny siebie itd, inny bardziej niesmiali byly. Te foty ch**owe cos bo nawet nie oddaja w polowie formy jaka byla na zywo


Powiem Ci Wiciu, że stałem tak daleko, że i tak dobrze, że w ogóle jest to co jest.
Na MP jak zdążę na eliminacje do ME to będę miał lustrzankę i teleobiektyw, postaram się coś lepszego wykombinować.

Może od Sylwka coś Przemek lepszego wyciągnie.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4234
rkarpinski
melmacinvaders
Serio łyknąłeś viagre, nie obawiałeś się niczego?


Żeby nie było, nie hejtuję

Jakbyś miał pojęcie o przygotowaniach do zawodów to wiedziałbyś, że niektórzy mimo viagry to nawet jakby im c**** na nosie usiadła to nie stanie i już


Fakt, dopiero za kilka miesięcy mój pierwszy start, więc obycia jeszcze nie mam, choć słyszałem że często ją stosują na zawodach, tak samo jak białe Jednak nie miałem potrzeby stosowania viagry więc nie znam zasady działania ;) Niemniej jednak nie powinieneś oceniać mojego pojęcia na temat przygotowań na podstawie viagry, tym bardziej że był to lekki sarkazm, bo byłem na zawodach i nie widziałem nic niepokojącego

Zmieniony przez - melmacinvaders w dniu 2015-04-14 21:56:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Spozione wielkie gratulacje Przemciu! :**


Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2015-04-14 22:47:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rkarpinski
wiktor.grybos
Dogrywka zaj**ista byla bo odrazu widac ze Przemek pewny siebie itd, inny bardziej niesmiali byly. Te foty ch**owe cos bo nawet nie oddaja w polowie formy jaka byla na zywo


Powiem Ci Wiciu, że stałem tak daleko, że i tak dobrze, że w ogóle jest to co jest.
Na MP jak zdążę na eliminacje do ME to będę miał lustrzankę i teleobiektyw, postaram się coś lepszego wykombinować.

Może od Sylwka coś Przemek lepszego wyciągnie.




Karpiu, mi tylko chodzilo o to ze zadne fotki nie oddadza formy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do oceny.

Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

WHEY premium