SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 405022

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
Dzięki wielkie panowie, motywują takie słowa i to bardzo!
Robi mi się takie lotnisko, rodzinne u mnie. A co do ryja - każdy mówi że wyglądam jak chory A na prawdę to fizycznie nie jestem prawie w ogóle zmęczony, co było widać chociażby po ciężarach z zeszłego tygodnia. Niestety z psychiką gorzej, ciężko w 100% się skupić na przygotowaniach. Ale robię ile mogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masakra, zaj**iscie jest Przemo! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jw, kozak jak h**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
nie ma co pisac bo nic nowego nie napisze co poprzednicy
teraz to sie tez juz chyba nie ma co martwic o limit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2431 Napisanych postów 24154 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401777
Piękna forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1723
Przemo !

Zakładam, że nie spodziewałeś się tego, że wgl zaglądam na tą stronę (bo szczerze, bez bicia przyznam, że nie zaglądam. Weszłam na nią pierwszy raz :P ) i pewnie jesteś nieco zdziwiony, co ja tutaj robię. Jako, że nie będziemy już mieć możliwości by zobaczyć się przed zawodami, chciałam napisać Ci parę słów, które mam nadzieję, zmotywują Cię jeszcze bardziej ! :)
Wiesz, że jestem Twoim najwierniejszym kibicem od zawsze ! W tym roku niestety nie będę mogła drzeć gardła na Twoich występach, ale pamiętaj, że duchem będę z Tobą ! :) Mimo wszystko musisz dać radę, wierzę w Ciebie, choć wiem, że jest Ci teraz bardzo ciężko. Jak widzę, warto było tyle lat znosić te skrzypienie rowerka stacjonarnego nad uchem, kłócić się o miejsce w kuchni, czy bezskutecznie kusić Cię słodyczami :D ! Dla nas już wygrałeś, samą decyzją wystartowania. Ja bym nie dała rady. Będziemy z tatą dopingować Cię z całych sił, dlatego postaraj się całym sercem ! Postaraj się dla Nas. Postaraj się dla Mamy. Ona jeszcze będzie z Ciebie bardzo dumna, zobaczysz !!!
Liczę na to, że Twoi przyjaciele zapewnią Ci godny doping !!

Trzymam mocno kciuki, Agniecha ! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
Hah mam najlepszą siostrę!

Waga dzisiaj 88,9kg, więc jest dobrze. Zaczynam lekkie ładowanie węglami - 75g ryżu na posiłek. Do jutra waga powinna jeszcze dość znacznie spaść, bo o 17 odstawiam wodę, więc może jutro będzie można już mocniej podładować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 426 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4602
Wszystko zgodnie z planem:) ile jeszcze dziś masz zamiar wypic do 17??

UNS Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
Ile wlezie, szczególnie w ostatnie 2 godziny mam wypić jak najwięcej, koło 5l. Potem mam odstawkę wody do ważenia, i po ważeniu znowu trochę podpiję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1595 Napisanych postów 56736 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
No siostra się postarała
Ja będę już w ndz rano. Niestety moja ekipa się posypała i jadę zupełnie sam ale nie zostawię Cię Ziom :D

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

Wiecej