SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 405021

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prz1993
Sama z siebie, na redukcji, przy dużym wydatku energetycznym, na pewno nie. U Ciebie Maniek nie w tym rzecz na pewno.
Shit u mnie to było dokładnie tak - po dwutygodniowym obżarstwie po zawodach wskoczyłem na vlcd, i od razu po skończeniu vlcd wbiłem na 2700kcal + slin. W efekcie po kilku dniach zrobiłem się taki świniak że odstawiłem slin, a kcal dalej leciało tyle samo. Potem zrobiłem znowu krótką wycinkę, ale na HC, więc wrażliwości i tak nie poprawiłem. No i znowu podbicie kcal, i znowu zalanie.


czyli ja jak bede zbijal wode VLCD po wakacjach to pozniej po 50g wegli co 2-3 dni powolny reverse diet %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
No dokładnie. Ja te wyjście to zyebałem masakrycznie. Slin też bez sensu totalnie, bez choćby minimum t3. Teraz płacę za głupotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107747
jak Maniek. dyskusja b.ciekawa Panowie.
Forma Przemku na kozaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
Od wczoraj 15g fatu zamieniłem na 50g węgli (przedtreningowo), więc i kcal lekko na plus. Obecnie dieta wygląda tak:

1. 4 jaja + twaróg chudy 125g
2. Makaron pełnoziarnisty 80g + kura 250g + lniany 5ml (PRZEDTRENINGOWY)
3. Płatki kukurydziane 75g + truskawy 200g + IRON MASS 40g + WPC 55g (POTRENINGOWY)
4. Kura 250g + lniany 20g
5. Twaróg chudy 250g + lniany 20g
6. Wątróbka 280g

Zobaczymy na koniec tygodnia jak to będzie wyglądało, i z czego będziemy dalej podbijać. Ale póki co podoba mi się LC, głównie ze względu na totalny brak problemów trawiennych, płaski brzuch, i brak niepohamowanego apetytu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
Przemek, pewnie masz już jakieś obycie w tym temacie, jak zatrzymywać mniej wody podskórnej? Chodzi mi o to aby jakiś tam poziom wody trzymać spoko, bo jak to zrobić przed zawodami to już wiem, ale mam problemy aby chociaż w połowie taki stan rzeczy utrzymywać na codzień :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
Estro w ryzach to podstawa. Poza tym zielona herbata, pokrzywa, ogólnie duże ilości wypijanej wody. No i nie przesadzaj z sodem, + trochę potasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
Generalnie wprowadziłem stałą suplementację Omegą-3, magnezem, cynkiem, wapniem, witaminą C oraz się wysypiam także myślę że estro trzymam w ryzach. Pokrzywkę zakupię bo sporo słyszałem i czytałem, nawet babcia polecała :D Spróbuję tą sól jeszcze obniżyć, pomidory jem prawie do kazdego posilku także na potas nie mam co narzekać, mam za to problem tego typu że jak za mało solę posiłki to potem długo mi leżą na żołądku, ale może organizm musi się przestawić :) cóż pożyjemy - zobaczymy, w każdym bądź razie dzięki za porady :)

Zmieniony przez - nick23 w dniu 2014-06-17 11:12:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868859
Jeszcze mi się przypomniało - bardzo ciekawy sposób, a mało znany - suplementacja glicerolem. 3x ed po 10ml, rozcieńczone w min. 500ml wody. Rano na czczo, przed treningiem, i bezpośrednio przed snem. Oprócz ściągania wody spod skóry do mięśni daje fajną pompę na treningu Pamiętam całe tamte wakacje leciałem, przy sporej ilości węgli widać znaczną różnice

Jeszcze takie porównanie - 7 dni, 3kg różnicy. Bez ścinania kcal, zmian środków itp, jedynie zamiana ww na które zawsze super reagowałem, na fat - który mnie zalewał Poyebany jakiś ten organizm mój






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
zastanawiałem sie nad tym glicelorem kiedyś, i teraz znowu mi przypomniałeś, chyba wrzucę to za jakiś czas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122808
Ten z apteki to coś koło 2,50 za 30 ml. Na alledrogo za 19 zł 2l. Jakby ktoś chciał zaoszczędzić.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

WHEY premium