SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 406978

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870263
Napiszę co nie co żeby nie było że nie żyję, chociaż w sumie czuję się jak nieżywy
Cały tydzień wyjęty z życia - grypa żołądkowa. Niestety jedyne co mogłem jeść przez te dni, to szejki białkowe / gainer, które i tak zaraz ze mnie wylatywały. Równo 2 tygodnie temu ważyłem 113kg, dzisiaj 101... Masakra, wyglądam jak resztki siebie.
Dzisiaj jest trochę lepiej, weszły już 2 normalne posiłki, ale jeszcze wszystko wiruje mi w brzuchu. Dopiero w poniedziałek myślę uda się cokolwiek poćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
12 kg w tydzień, szybka redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz grype żąłodkową to białkiem tylko bardziej obciążasz a i tak praktycznie nic się nie przyswoi. Lepiej odpuscic i pare dni same lekkostrawne rzeczy jesc, najlepiej ryz + probiotyki do tego i szybciej wroci praca flakow do normy :D Wogole niewiem jak to zrobiles...12kg, ja 5 dni sraka i ledwo kilogram %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870263
2 tygodnie nie tydzień, pisze przecież.
Próbowałem jeść ryż, ale po prostu nie mogę, zjem 2 łyżki i mi cofa. Łykam probiotyki, enzymy, stoperany, węgle i inne gówna, ale dopiero dzisiaj puszcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
byłeś u lekarza, czy tak przez 2 tygodnie postanowiłeś sobie zaszaleć na własną rękę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
tez to mialem, przeyebane, do kibla gonilem wteyd co pare minut, nic zarcia nie szlo zjesc bo bylo tylko gorzej, szejkow nie pij, te gowna jeszcze bardziej obciazaja, jak juz cos to blenduj zarcie i pij, ja tak robilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zarcie trzeba gryźć i to dokladnie, slina to pierwszy etap trawienia. Przeciez bez sensu pić zmixowane żarcie tak samo jak jakies tanie wpc typu ostrovit ktore nie jest "wstepnie strawione"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870263
Kanap proszę czytaj dokładnie. Piszę że grype miałem od 5 dni, od 2 tygodni szła redukcja...
Wczoraj jadłem już ryż, tylko robiłem go w postaci zupy, bo suchy by nie wszedł. Dzisiaj już chyba jest całkiem ok, bo wysrałem się na twardo Ale apetyt dalej słabiutki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
prz1993
Kanap proszę czytaj dokładnie. Piszę że grype miałem od 5 dni, od 2 tygodni szła redukcja...
....

no wczoraj miałem ciężki dzień i w takim stanie nie powinienem nic pisać, przepraszam i szybkiego powrotu do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mnie nowy rok przywitał jelitówką ale o dość łagodnym przebiegu i tylko 4 dni.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do oceny.

Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

WHEY premium