SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 406926

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870257
Fotek na razie mam niewiele, czekam aż znajomi doślą no i Sylwek Szymczuk coś wstawi SneS ma też kilka naszych wspólnych, jak w końcu dotrze do domu to pewnie wstawi















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Stary wielkie gartulacje

Chyba nawet takiego sezonu startowego sobie nie wymarzyłes.

Teraz jeszcze jakis start w planie ?

a waga jaka była?


p.s sorry chyba ci sie wyejbałem w dawanie fot;/

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-05-03 09:46:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870257
Spoko na razie więcej nie mam
Waga na weryfikacji 87,2kg, czyli najwyższa w tym sezonie. Forma bezapelacyjnie życiowa, może Adam będzie miał chwilę to podesle mi foto brzucha z rana z soboty, nam obojgu szczena opadła jak podniosłem koszulkę
Co do startów to mam dylemat ogromny. Wczoraj sędziowie, mnóstwo zawodników wręcz kazało mi jechać za 2 tygodnie na NAC, no a poza tym bardoz możliwe że jako zwycięzca dostanę powołanie do kadry na ME WBBF albo MŚ WPF Z tym że wiem że to już będzie igranie ze zdrowiem, no i ogromna walka z samym sobą,bo już po prostu mam dość... Nie wiem, na pewno dzisiaj ładuję żarcia w opór, jutro pewnie też, a dalej - zobaczymy, jednak z nastawieniem na zakończenie już startów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
no napewno zmęcznie musi byc przeyebane takim długiem podtrzymywaniem formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 316 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34745
Przemek, formę miałeś przekozacką! Startowałem wczoraj, byłem niedaleko was, nie chciałem podchodzić bo byliście cała ekipą ale cały czas obserwowałem i musze przyznać że mocno się wyróżniałeś. Zasłużone zwycięstwo! Niech zdrowie dopisuje, forma będzie na pewno kozacka.Powodzenia

Eat well
Train hard
Live long
Be happy!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Dobrze zrobione ladowanie
widac ze na fotach z backstage jest swiatlo takie ze ten mega efekt znika i nie oddaje tego jak jest naprawde

Zmieniony przez - Tested_ w dniu 2015-05-03 11:57:12

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
jeszcze raz Gratulacje Przemo. kozak forma. zmęczenie pewnie już ogromne ale w przypadku powołania do kadry warto przemyśleć dalsze przygotowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
prz1993

Co do startów to mam dylemat ogromny. Wczoraj sędziowie, mnóstwo zawodników wręcz kazało mi jechać za 2 tygodnie na NAC, no a poza tym bardoz możliwe że jako zwycięzca dostanę powołanie do kadry na ME WBBF albo MŚ WPF Z tym że wiem że to już będzie igranie ze zdrowiem, no i ogromna walka z samym sobą,bo już po prostu mam dość... Nie wiem, na pewno dzisiaj ładuję żarcia w opór, jutro pewnie też, a dalej - zobaczymy, jednak z nastawieniem na zakończenie już startów.


organizm już ma dość. z drugiej strony dylemat bo mega szansa przed Toba. Trzeba to przejeść i rozważyć na spokojnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Jw. Przeanalizuj to Przemek bo szansa jest wielka. Ten rok zdecydowanie należy do Ciebie. Przebadaj się szczegółowo i zobacz jak tam sie trzyma zdrowie, a potem podejmij włąsciwą decyje, ale to to pewnie wiesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do oceny.

Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

WHEY premium