SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 407047

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dokładnie Każdy ma swoje 5 minut, oby i Tobie się udało

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Czasu jeszcze sporo a sporo. Jak nie złapie żadna kontuzja czy jakiś inny syf to musi się udać! same podstawy... a będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Bylebyś nie wymyślił jakichś alpejskich kombinacji. Nie ma się co kopać z koniem, pamiętaj.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Przemek nie jednego konia bedzie musial przekopac zeby te łapy ruszyc ale coś na to wujo karp zaradzi ;))

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21518 Napisanych postów 30774 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870294
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Ale cisza tam u Ciebie na siłce :D Ja tak nie lubię, bo zawsze mnie to mega zamula Ja jutro też nogi wyjątkowo, także armagedon również zacznę sq dużo serii na mniejszych i wiekszych zakresach ruchów, same podstawy, to zawsze działa, musi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21518 Napisanych postów 30774 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870294
Ja właśnie lubię, dlatego jak mam na pierwszą zmianę ćwiczę zaraz po przyjściu do pracy, bo wtedy najmniej osób Normalnie niestety sporo większe tłumy są...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
spróbuj węższego rozstawu nóg i ustaw stopy na wprost nie na zewnątrz,o wiele bardziej zaangażujesz czwórki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21518 Napisanych postów 30774 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870294
Wiem Luki, ale tak szczerze to w siadach po prostu chcę teraz napyerdalać jak najwięcej ciężaru na kija A taki rozstaw mi to umożliwia. Suwnice potem robię dokładnie tak jak opisałeś, i czwórki płoną, ale w siadzie chcę się pobawić z ciężarem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Polecam obejrzeć, osobiście nie mam cierpliwości do takich długich materiałów, ale ten obejrzałem od początku do końca z racji tego że mega lubie Toma Platza, idol jakby nie było.

http://clips.team-andro.com/watch/78ab2f06de12d410c1b8/lareport2014-teil-9-die-haxen-muessen-wachsen-zitat-david-doyouevensquat-rs-sexualhealing

W którymś momencie filmu poruszana jest kwestia czy "wierzy w ustawienie stóp podczas siadów" o ile dobrze zinterpretowałem.
Odpowiedział że nie. Sam nie wiem jak to odbierać, może i bardziej dostają czwórki jeśli rozstaw nóg/stóp jest węższy, ale za tym idzie przeważnie mniejszy ciężar.

Osobiście jak nogi mam szerzej, palce na zewnątrz, jestem w stanie dodać więcej ciężaru i czuje jeszcze bardziej czwórki, za sprawą większego ciężaru.
I jak wejdę na masę to na nogi robie tylko siady siłowo z progresją + dodatkowe 1 ćwiczenie na wyższych repsach, to samo tyczy się dwójek Takie moje małe amatorskie pomyślunki :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do oceny.

Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

WHEY premium