SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 407061

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21518 Napisanych postów 30774 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870299
No jakaś tam jest, tylko te ćiśnienie daje się we znaki. Pora zainwestować w jakiś czosnek chociaż.

Marian - Marcin zaraz po Sopocie dostał propozycje pracy na siłce w Sochaczewie, skąd pochodzi, i wyprowadził się z Warszawy. Na co dzień już go nie widuję, od Sopotu wpadł do mnie 2x. Narazie dał sobie luzu, od października wchodzi na mase już z "suplementacją", i będziemy szykować formę na jesień 2015
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakie masz cisnienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dobrze ze sie pokazał i od razu zaowocowało praca

a debiuty by mógł zaliczyc? tak teretycznie pytam, bo ostatnio ziomek pisał ze startował juz 4 razy miedzy innymi sopot a wychodzi w debiutach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21518 Napisanych postów 30774 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870299
Właśnie nie wiem jak to jest. Czytałem o tym co mówisz u Game w temacie, ale dziwne mi się to wydaje. Tak czy inaczej na debiuty będzie za wcześnie, na jesień może coś powalczy A na debiuty szykuję innego ziomka

Wiciu - właśnie muszę zmierzyć. Dopiero od kilku dni czuję ze mam podwyższone więc wcześniej nie patrzyłem. No ale dzisiaj to już była przeginka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
Jeśli ktoś już startował (tym bardziej w ifbb) to nie może wyjść w debiutach... tak jest w regulaminie, jeśli ktoś go podkabluje to dostanie bana..
A tak w ogóle to dla mnie wychodzenie w debiutach mając za sobą starty jest wchooy niehonorowe ;)

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
prz1993
No jakaś tam jest, tylko te ćiśnienie daje się we znaki. Pora zainwestować w jakiś czosnek chociaż.

Marian - Marcin zaraz po Sopocie dostał propozycje pracy na siłce w Sochaczewie, skąd pochodzi, i wyprowadził się z Warszawy. Na co dzień już go nie widuję, od Sopotu wpadł do mnie 2x. Narazie dał sobie luzu, od października wchodzi na mase już z "suplementacją", i będziemy szykować formę na jesień 2015

to sie szykujcie bo ja juz forme na 2015 szykuje W jakiej on kat wychodzi ?


prz1993
Właśnie nie wiem jak to jest. Czytałem o tym co mówisz u Game w temacie, ale dziwne mi się to wydaje. Tak czy inaczej na debiuty będzie za wcześnie, na jesień może coś powalczy A na debiuty szykuję innego ziomka

Wiciu - właśnie muszę zmierzyć. Dopiero od kilku dni czuję ze mam podwyższone więc wcześniej nie patrzyłem. No ale dzisiaj to już była przeginka...

btw. co do czosnku to polecam świezy, nie ten w kapsach bo czosnek tylko w nierzetworzonej formie może dać maximum dla naszego zdrowia i jest o niebo lepszy niz ten wyciag w tabsach. Zeby go zjesc ze smakiem polecam sos czosnkowy:
100g twarogu, troche wody, 2 srednie zabki czosnku (to juz jest fajna ilosc), szczypiorek i troche wegety, polewasz tym mieso czy cos i mjuut malina

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2014-09-11 19:43:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Albo dorzucic do jakiejs duzej ilosci salatki ja daje 4 zabki srednie do 600 g sałatki warzywnej i nie odczuwam go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3591 Wiek 111 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54809
Polewa z jogurtu naturalnego wymieszanego z rozgniecionym czosnkiem na mięsku wymiata. Szczególnie jeśli to mięsko jest z dodatkiem papryki czerwonej i stopionym jakimś żółtym serem, zawinięte dodatkowo w naleśnik.

ಠ_ಠ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21518 Napisanych postów 30774 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870299
Wszystko pięknie ładnie, tylko nie mogę sobie pozwolić na yebanie czosnkiem w pracy
A może orientuje się ktoś co jest wartego polecenia w aptekach bez recki na zbicie ciśnienia, lepsze niż czosnek?

HKD - najprawdopodobniej będzie celował w klasyka, albo juniorzy poniżej 75kg.

Mariusz - dokładnie, debiuty to debiuty, albo wychodzisz tam pierwszy raz, albo wcale
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do oceny.

Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

WHEY premium