SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 405029

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42734
BzykuDG
cv widzisz, tutaj kłania sie umiejetność zdrowego wypośrodkowania tego wszystkiego, ustalenia odpowiednich priorytetów. Generalnie masz racje, ale ja na to wszystko patrzę z mojej perspektywy. Sa dla mnie rzeczy ważne i ważniejsze i ta druga osoba zawsze była dla mnie najważniejsza i całość kształtolem pod Nią. Ze sie przejechałem, to juz inna sprawa . Tak samo w kwestii finansowej, lecę bardzo kosmetycznie, bo wole miec własne mieszkanie, a nie wydawać cała kasę na towar. Ale dokładnie, jak ma sie druga wspierająca, pomagająca osobę, jeszcze do tego dzieląca pasje, to nic więcej w życiu nie potrzeba. Co by nie zapeszać chyba trafiłem w totka


I tu jest problem właśnie że dodam swoje 2 grosze , pod związek nikt nie powinien sie kształtować tylko jeden polepszac dobre cechy drugiego i elminować te złe , w tym jest sztuka , nie mówiąc o tym że kłótnie o głupotach to tylko własnie strata czasu , a jak to w życiu własnie trzeba akceptować niektóre rzeczy pomimo że nam sie ani nie podobają ani nie pasją albo nawet ich nei rozumiemy i to sie sprawdze też w związku i to jakim kolwiek , z szefem kolegą czy związku miłonysm

Ale powiem mądrze gadacie chłopaki i szczerze to ludzie zajęci tak bardzo sportem są inteligentniejszi i mają lepsze ciekawsze życie od tych zarobasów co tylko wysatarczy im wypić piwo opowiedzieć pare historii z przeszłości i nakarmić rodzine , zapłacić kredyt ( tzw . życie konsumenckie ) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21361 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868860
Każdy kto ma jakąś pasję, cele w życiu, marzenia do zrealizowania, będzie ciekawszą osobą niż ten żul spod sklepu A czy to będzie kulturystyka, szachy, czy w ogóle robienie biznesów, to już mniej istotne

A tym czasem jestem po klacie, i oficjalnie oznajmiam że wylyerdalam WL z planu... Z treningu na trening regres, dzisiaj cofka na 180kg i ledwo 4x...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
P4TR Nr.1 I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3702 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 73756
Bzyku, dobrze napisane. Sam pamiętam za czasów dziennika w Trecu Twojego jak się meczyliśmy wszyscy z walce o kolejne kg. Sam po jakimś czasie dopiero się ogarnałem w kwestii tego sportu i na lepsze mi to wyszło by nie popada ze skrajności w skrajność i wyznaczyć sobię jakąś granicę w życiu, nie traktować wszystkiego tak serio. Życie jest zaj**iste i trzeba je wykorzystać, jak gdzieś mozna iśc na wesele kolegi i się bawić - baw się, nie startowałem w zawodach, a zawsze odmawiałem wszystkich wyjść ze znajomymi - bo regeneracja, dieta, bleble, w efekcie czego nabawiłem się - braku znajomych.


Zmieniony przez - P4TR Nr.1 w dniu 2015-10-05 13:53:39

Iron Horse Series Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21361 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868860
KLATA

1. WL RAMPA 6
6x70 / 6x100 / 6x130 / 6x160 / 4x180 / 7x162,5 / 11x145

2. Gironda dips 6x6
40kg

3. Hantle skos 4x
8x37,5 / 8x37,5 / 10x32,5 / 12x27,5

4a. Wycisk gilotynowy 3x12
70kg

4b. Rozpiętki maszyna 3x12
35kg

4c. Pompki z rękoma na podwyższeniu 3x max
17x / 15x / 14x

+ aero 20 min

Z dupy trening, WL w ogóle mi już nie idzie... 2 tygodnie temu poszło 4x182,5kg dość lekko, dzisiaj 2,5kg mniej ledwo co. Wywalam to ćwiczenie na jakiś czas, jako główne polecą albo dipsy, albo sztanga na skosie. Dipsy chociaż weszły super, ostatnia seria tylko z problemami. Hantle dość lekko wszystkie serie. Na koniec gigant dobił cyce konkretnie, pompa ogromna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 262 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1237
ja wlasnie bardziej preferuje sztange na skosie niz plaska , jak to mówi powiedzenie płaska ława płaska klata jak jest zastój trzeba kombinowac cwiczeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Przemo a przy dipsach jak byly silowo lokcie tez nie pobolewaly? Z wl to pewno kwestia psychy bo ostatnio nie poszlo to teraz chciales nadrobic acwyszlo inaczej. Tak bym kcrwa chcial taka moc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21361 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868860
Jak było źle, to bolało we wszystkich wyciskach. Tak to jest ok Tylko nie wiem jak będzie przy na prawdę większych ciężarach, bo skoro w rampie 12 robiłem w czwartek 45kg dość lekko, to w rampie 6 pewnie już teraz bym z 70kg musiał doczepić. Ale uwielbiam to ćwiczenie, i będize na pewno, jak nie pierwsze to jako drugie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 826 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 203174
Jak już mowa o laskach to jak powiedzieliście swojej, że bijecie towar ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A kto bije?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107747
Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

WHEY premium