SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 406949

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
jak zwykle wpisuję się do powiadomek No, to powdzenia Przemek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870263
Nie będę robił takich codziennych wypisek bo to w sumie mija się z celem, mało kogo obchodzi że dodam w uginaniu na bica 2kg na tydzień Będę pisał tylko jak zdarzy się coś ciekawszego, jakieś zmiany, zdjęcia, filmiki, itp...
Tak też od dzisiaj lekka zmiana planów Waga sięgnęła już 99kg (+6kg w 2 tygodnie, po wyjściu z vlcd), na tylko 2700kcal. Ścinam na razie kcal, dodaję aero, zmieniam środki, i zobaczymy co z tego wyjdzie. Nigdzie mi się nie spieszy więc trochę kombinuję, na razie średnio to wychodzi...

A z takich przyjemniejszych spraw - wczoraj dostałem kolejny prezent od firmy IHS Ogromne dzięki!


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
Napisz czy ten show time daje kopa, bo skład fajny.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
czytalem gdzieś, kiedyś opinie o tym show time i wiele osób bardzo go chwaliło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dobrze jest

powodzenia bede sledził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 2819 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45257
Ten show time na geranium czy tylko stara wersja miała ? :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870263
Właśnie nie wiem czy Wam się coś nie pomyliło, bo to stara wersja robiła SHOW Ta to nic specjalnego patrząc po składzie, więc fajerwerków się nie spodziewam. Wezmę zaraz jedną porcję + jedną porcję double impacta, i zobaczymy jak poklepie Akurat czwóreczki dzisiaj a średnio mam ochotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Nad składem myśleli chyba ze dwa lata, a w sumie nic ciekawego nie wyszło. Napisz po treningu swoje odczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
właśnie mialem na mysli ten magiczny srodek jakim jest gerka, kazda inna przedtreningowka bez 1.3 imo nie różni się praktycznie niczym w działaniu, jedynie kawa +bcaa + aakg i to jest najtańsza najlepiej działająca przedtreningówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
A kcal to liczysz z makro,czy ze wszystkiego w kalkulatorze? Jak pominalem to przepraszam :)

===> 1Polska.pl

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do oceny.

Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

WHEY premium