SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 404991

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107747
skoro tak mówisz to pomyśl, teraz się nie zapasiesz, forme bedziesz trzymać całe wakacje jak to było rok temu (oczywiscie nie moze ze to źle! ) i już 3-4msc jesteś stratny ileś tam g/kg mięska, a skoro poważnie myślisz o startach to nie ma się co p******ić z tematem, ale też znowu nie ma sie co od razu zalewać jak świniook
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prz1993
Różne są szkoły. Adam Suker cały rok był w formie i dołożył mnóstwo mięcha, został mistrzem Europy. Z kolei Borecki zalał się tak że wyglądał jak kula smalcu bez mięśni, a jak się wycią to rozoyerdala wszystko i wszystkich Mi się wydaje że dla mnie lepszym wyjściem jest hard masa i potem hard redu, ale weź i się zapaś jak wakacje zaraz


ja sie zalalem konkret i zobaczymy co z tego zostanie %)

w przyszlym roku moze sprobuje na zmiane robic cos w stylu sucha masa na przemian z "ubijanie", zobaczymy co wyjdzie ale znajac zycie bf bedzie jeszcze wiekszy niz w tym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dubel

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2014-05-14 14:48:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
No właśnie najlepiej to przetestować 2 metody i potem wybrać :) Też ''zalanie'' to pojęcie względne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
Dobre kopyta !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
prz1993
Różne są szkoły. Adam Suker cały rok był w formie i dołożył mnóstwo mięcha, został mistrzem Europy. Z kolei Borecki zalał się tak że wyglądał jak kula smalcu bez mięśni, a jak się wycią to rozoyerdala wszystko i wszystkich Mi się wydaje że dla mnie lepszym wyjściem jest hard masa i potem hard redu, ale weź i się zapaś jak wakacje zaraz


Trzeba tylko powiedzieć szczerze, że poziom takich ME w porównaniu do ME IFBB to niebo a ziemia. Nic nie mam do Adama i gratuluję sukcesu bo wiem ile dołożył starań, ale to mało liczący sie tytuł i słaba federacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2384 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469834
Maniek ale powiedzmy sobie szczerze w pracy trenera zwykły jaś nie będzie kminił gdzie on tego mistrza zrobił a po części po to tam wystartował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
Dokładnie, sam o tym pisał że przyda mu się to głównie do pracy trenera Przeciętny chłopaczek czy gruba baba przeczyta początkowe "mistrz Europy", i mało istotne będzie czy dalej pisze IFBB, WBBF, PZPN czy inne PZU Ale mniejsza o to. Tak czy inaczej roczny progres zrobił duży, nie zalewająć się przy tym na masie.
Zobaczymy, do końca wakacji postaram się za bardzo nie zalać, a potem to już na pewno wjeżdżam na świniomasę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21359 Napisanych postów 30668 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 868854
Coś z dzisiejszego treningu barków - 17x95kg. Powoli ta siła wraca
Z tym że dzisiaj przed treningiem poleciały 2 porcje double impacta, porcja show time'a, i kofeinka do tego No i było yebnięcie


Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

Wiecej