SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 123
Czy przy treningu ACT mogę zrobić dwa 'zestawy'? Żeby uniknąć monotonii przez te 8 tygodni i rozwijać mięśnie różnorodnymi ćwiczeniami?

Czy może założeniem ACT jest ten sam zestaw ćwiczeń przez długi czas? Niby nic nie było o tym napisane na forum..ale chcę się upewnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 138
Pytanie dość podstawowe, ale i tak ciężko znaleźć na nie odpowiedź na forum.

Jestem bardziej niż początkujący, na poważnie trenuję od około 12 tygodni. Zbliżam się do zakończenia swojego pierwszego w życiu cyklu treningu dzielonego (23 l.), który był ogólnym na masę. Mogę wkleić, jeśli ktoś chce. Do tego nie stosuję jakiejś super-rygorystycznej diety, ale trzymam się ogólnych zasad zdrowego żywienia, jem mniej-więcej tyle białka i węglowodanów dziennie, ile powinienem. Mniej-więcej, bo są dni, że tyle ile potrzeba po prostu zmieścić nie mogę, aczkolwiek również z tym robię postępy ;) Przybrałem zaledwie około 4 kg na wadze i teraz ważę 73 kg przy 177 cm wzrostu.

Do sedna - co teraz, po tym pierwszym cyklu? Czy powinienem ułożyć sobie nowy plan treningowy z jakimiś specyficznymi zaleceniami? Co z dietą? Czy mam teraz zwrócić na coś uwagę?

Po tym pierwszym cyklu nie jestem zmęczony, ba, powiedziałbym nawet, że dopiero teraz nabrałem prawdziwej siły do działania ;) To wszystko mimo intensywnego treningu ~~3 razy w tygodniu oraz okazyjnego biegania ~~30 minut wcześnie rano. Aczkolwiek zdaję sobie sprawę z tego, że może wskazany byłby okres regeneracji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 270 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3980
wracaj do fbw xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 138
Dlaczego akurat do fbw? Dziwna uwaga...

Zmieniony przez - nico_angel w dniu 2010-09-22 21:42:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
mrow007

w cyklu masowym biegi traktowal bym czysto rozruchowo ew na podtrzymanie kondycji

nie musisz zmieniac nic ale mozesz jak chcesz i jezel iczujesz taka potrzebe

wladimirov

mozesz robic serie laczone

AndrjuU

cala masa skretow itp

wybrales akurat jedno z gorszych cwiczen

Tournesol

jeden zestaw i przez 8 tyg raczej ciezko o monotonie szczegolnie ze bedzie progress

nico_angel

mozesz zrobic tydzien przerwy i ruszac z nowym planem

masz cala game systemow do wyboru poczytaj i znajdz cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3666
ziomlogosmozesz to jakos zilustrowac ?? bo szukalem i nie moge nic odszukac , takze byl bym ci wdzięczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
wszelakie skrety,russian twist,sklony na lawce

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Czy w trakcie cyklu kreatynowego 2tydzien, moge przejsc z FBW na SPLIT 4dniowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1288
Witam.

Ja mam troszkę inne pytanie. Mianowicie, czy widać, że ta osoba w ogóle ćwiczyła?









Jeśli tak to jaki może być jej staż?

Dziękuję za pomoc!

Totalna redukcja, motywacja, zdjęcia:

http://www.sfd.pl/totalna_redukcja__american_dream-t852523.html

Zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Na fotach b. malo widac.

Jakies zarysy chyba sa-ale zdjecia......

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium