SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ zadajemy pojedyncze pytania - część 3.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 562 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9109
Witam. Po splicie postanowiłem zrobić 2 tygodnie przerwy. W 2 tygodniu przerwy mam zamiar pomierzyć maksy na hst. I teraz moje pytanie: Czy po tygodniu w którym mierzyłem maksy(czyli 2 tydzień przerwy od splitu) mam zrobić tzw SD, czyli jeszcze jeden tydzień przerwy. i wtedy dopiero zacząć HST?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2651
Witam!
Jak to jest w koncu z tymi przysiadami. Chodzi mi o to, ze czytalem art o tym, zeby robic przysiady tak, aby uda byly rownolegle do podlogi, bo inaczej tylek urosnie. Wczoraj zas czytalem jeszcze jeden art "jak wyrzezbic posladki" i tam wlasnie bylo, zeby robic przysiady pelne.

i nawiazujac do mojego poprzedniego postu ( krzywe plecy) czy moge wykonywac przysiady chociaz z malym obciazeniem?

Z gory dziekuje za odp. pozdrawaim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skonczyles split zrob sobie tydzien lub 2 tygodnie przerwy potem z 5 dni przed hst zmierz maxy i tyle

tookie - przysiad rob pelny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Gnys

z tego co piszesz wnioskuje (zgaduje raczej) ze BF nie przekracza 20% czyli redukcja nie jest dobrym wyjsciem wierz mi

wbij troche masy potem zbijesz z tluszczu jaki przyjdzie podczas masowego cyklu i wyjdzie estetyczna i dobrze zbudowana sylwetka


btw jezeli nie chcesz rezygnowac z wymienionego jedzenia zapomnij o redukowaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2651
pelny, wtedy sie wyrzezbi posladki? i moge robic z niewielkim obciazeniem (30kg) pomimo krzywego kregoslupa w odcinku ledzwiowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic ci sie z dupa nie stanie

no troche bedzie bardziej jedrna



jak bedziesz wykonywal prysiady poprawnie nie boj sie nic o kregoslup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263
Witam. Zaczalem trenowac na silce od 5 dni (czyli mialem 2 dni treningowe)i przybylo mnie 0,6 kg przez ten czas. Czy to duzo? I powiedzcie mi czy to normalne ze odczowam bole miesni klatki piersiowej oraz bicepsa i tricepsa juz drugi dzien po dniu treningowym. Jestem nowy wiec czasem moge zadawac glupie pytania :) ale z gory dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 232 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6688
mam takie pytanie które ćwiczenia na biceps wykonuje sie najpierw.
na długośc bicepsa? czy na kulistość ?

' Życie jest zbyt krótkie aby być małym '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
lukas1986n

tyle napewno nie przybylo w 5 dni

to zalezy od wielu czynnikow i ten kg roznicy nic nie zmienia

bole miesni to standard

Gibon69

nie ma wiekszego znaczenia ani roznicy w wplywie cwiczenia na ksztalt miesnia (co nie znaczy ze nie ma jej wcale)

Zmieniony przez - ziomlogos w dniu 2010-01-10 13:54:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263
Dzieki ziomlogos zobaczymy po troche dluzszym czasie jak to bedzie z przybieraniem masy. A co do bolow miesni to mam czekac az ustapia czy mimo wszystko regularnie chodzic na silke?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie zamiany ćwiczeń

Następny temat

Pomóżcie w ułożeniu planu

WHEY premium