SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemek Górynowicz & IHS - MASA!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 408123

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
ELegancko,szkoda ze nigdzie relacji nie ma ani zdjec,duza konkyrencja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
ładanie łądnie

Ty tez przemo bys medal przywiózł jakbys wychodził ;)

A jak to jest jak sie spełnia warunek wagowy i wzrostowy nie ma nic przeciwko zeby w dwóch kategoriach wyjsc na jednej imprezie?

chociaz w pzkfits chyba tez tak jest? przynajmnije na MS było

To było pierwsze zetkniecie podpiecznego ze secna dzis? i juz taki sukces

Długo juz działacie razem ?

Przemek jeszcze raz gratki dla Ciebie i Grzeska.

Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2015-04-25 22:34:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30819 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870875
Mnie na miejscu nie było, więc nie wiem ilu zawodników. Jutro pogadam na spokojnie z Grześkiem to się dowiem więcej
Grzesiek startował rok temu na debiutach IFBB, ale był gdzieś daleeeko Teraz drugi start w życiu. Ja mu pomagam w sumie od początku redukcji, czyli jakoś od lutego. Z tym że wiadomo, końcówka już 100%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
za tydzien obja walczycie

a w Open jak poszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30819 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870875
Open poza podium.
Oceniając obiektywnie poziom zawodów, to był słabiutki. Akurat klasyk Grześka najmocniej obsadzony, z czego się cieszę. Juniorzy porażka, 2 miejsce miałbyś wychodząc w tej formie w której jesteś obecnie

Ok, czas wrócić do mnie Wracam do siebie po chorobie, od dzisiaj już nawadnianie. Forma bez rewelacji, ale robimy z Adamem co się da żeby jakość wypaść na MP. Podsyłałem fotki Adamowi, to wstawię i tu. Tak to wygląda dzisiaj:











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
jest kozak Przemo mega forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
teraz bedziesz miał jaki limit wagi? bezproblrmu wejdziesz?

poziom pewno tezz roku na rok bedzie tam wyzszy bo coraz wiecej zawodników przechodzi

a tak z ciekawosci jakbys chciał kjiedys znowu wrocic do pzkfits to jest taka mozliwosc czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Kiedyś o tym pisał Tested, że jest możliwość powrotu do IFBB.

Tylko musisz zapłacić 3tyś zł i list z przeprosinami do pana Pawła F.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21595 Napisanych postów 30819 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870875
Marian nie wiem czy byłaby taka możliwość, i mało mnie to interesuje
Teraz jest tylko junior open, nie mam żadnych limitów. Chyba że zmieszczę się w klasyku +175cm gdzie limit mam 85kg, to wyjde w dwóch kat., ale zbijać pod klasyka nie zamierzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Automatycznie za start masz 2 lata bana na PZKFiTS. Po 2 latach można wrócić. Czy można to przyspieszyć, nie wiem. Tak pamiętam jak czytałem rok temu.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Plan do oceny.

Następny temat

wyciskanie z zatrzymaniem w treningu silowym

WHEY premium