SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
FITNESS MANIA CLASSIC III CZECHY 14.10.2018


W ubiegły weekend wystartowałem w 6 zawodach tej jesieni. Byly to zawody Fitness Mania Classic 3 w Czechach.
Wygrałem swoją kategorię Klasyka OPEN.
Nie bylo podziału.
Jak wspomniałem byl to 6 start tej jesieni w dodatku tydzień po tygodniu-łatwo napewno nie bylo;d
Rezultat to 4 zlota i 2 srebra.
W tym roku łącznie wystartowałem w 14 imprezach: 10 zlotych 3 srebra 1 brąz ;) jakieś tam OPEN i 4 karty ;)
Ale na podsumowanie przyjedzie czas bo chyba będzie jeszcze jednak jeden start ;p

Wracając do zawoodow to juz w drodze na weryfikację nie obylo sie bez przygód. W drodze zaczal sie psuć samochód i musieliśmy wracać po inny tym sposobem 2h w dupe i kortyzol milion.

Na weryfikację dojechaliśmy po 16 ale poszło sprawnie.
Od 18 ladownaie prawie takie samo jak zawszs aczkolwike ciut inne

W dniu zawodow standardowe rozgrywanie. Od samego rana czułem sie super. Zastanawiałem się czy aby napewno dzis startuje ;)
Jednak pierwsze wyjście nie mogę zliczyć do udanych. Było strasznie gorąco, ja nie czułem jakos pozowania, Mega długo trzymali w pozach ze czamsi mialem wrażenie ze padnę.
Jeszcze kątem oka zauważyłem jak sędzia główny gadal cos z innym i kiwal głową u miałem wrażenie ze o mnie xD

Po półfinale zebranie myśli pelna motywacja. Moja i znajomi mówili ze wsyztsko git ze pozowanie bardzo dobre i tylko mi sie wydawało. Krzysiek Skryplonek powiedział ze jestem klasę wyżej od innych....

Na moje nie szczęście znowu cos poczułem na brzuchu... może znowu za duzo prostych.
Ale na final pelen ogień i to juz bylo to. Wszytsko idelanie. Czulem super pozowanie pewno przez to ze bardziej sie spomowlaem. Byłem Meg a pewny siebie. Uśmiech i kontakt zowrowkowy z sędziami zwłaszcza z tym co kiwal glowa w półfinale. Pod koniec finału popatrzył sie uśmiechnął i kiwnal glowa ale na tak wiec widziałem ze jest lepij.

Ogólnie to i pierwsza runde wygrałem wysoko wiec to byly tylko moje h**owe odczucia

Co do samej imprezy poMijąc fakt ze to dom kultury, wiec malo miejsca i ciepło. Ale organizacja wynagrodzenila im wsyztsko ;)
Harmonogram zoawodw rozpisany idealnie.

Dodatkowo catering dla zoawndikow cala imprezę. Ja tam dopiero po zaowdach zjaldem pomarańcza i kanapkę. Ale niektórzy lądowali przed wyjściem jakby nie jedli nigdy...

A trochę do wyboru bylo bo rozne kanapki pasty salataki pączki różne drożdżówki sporo owoców woda i piwo bezalkoholowe.

A po zaowdach bankiet... no a tam to juz w ogóle zarcia i picia sporo. Od slatek, pizzy Korczaka po wieprzowine czy tatar. Ale ja tylko zjaldem dwa kwlaki pizzy torche kurczaka piwo i pełny xD

Ogólnie zaowdy bardzo fajne. Plus nagrody pierwszy raz ;)


WERYFIKACJE








ZAWODY

























































COŚ NA "LUZIE"








Z CYKLU CO MYŚLI MARIAN



DZIEŃ PO ZAWODACH








MOŻE KTOŚ DOTRWAL DO KOŃCA, WIĘC DZIĘKUJĘ ZA UWAGE :d





Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-10-19 09:34:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Bardzo fajna taka emocjonalna relacja
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Dotrwalem . Czyli start ideolo o fajnie. Gratulacje po raz milion
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Masakra.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870534
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2647 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
dotrwałem do końca tu już nie ma co gratulować sukcesu w konkretnym starcie, to co Ty w tym roku nawyprawiałeś przejdzie do historii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887268
Od deski do deski przeczytane! I jedyny sposób w jaki to skomentuje

6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
To co pokazałeś w tą wiosnę i jesień na pewno będzie inspiracją dla wielu. Pamiętam jak jeszcze w ubiegłym roku byłeś jedynie zawodnikiem z szerokiej czołówki własnej kategorii, a w tym roku już ją zdominowałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje! Patrzę na foty to byłeś Ty a cała reszta dwie ligi nizej :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Przeczytane, ja bym nawet więcej poczytał chętnie
I a propos tego, co pisaliście u Przemka- takie opisywanie startu z perspektywy zawodnika to też jeden z czynników motywujących do ewentualnych startów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium