SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470107
Marcel od zawsze jedna z moich ulubionych sylwetek a w dodatku mega gość prywatnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ja juz tez nie raz przersvialem weryfikację w dzień zawodów rok temu też. I w sumie wyszło spoko ale trzeba z głową żeby brzucha nie wywaliło. A tu dochodzi vacum to juzw ogóle xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926




7.04.2019 MASA TYDZIEN 3 nogi







nogi




1.bulgary 4x 20 15 12 12

2.przysiady ze sztanga

3.wypychanie na suwnicy 5x25 20 15 15 15

4. Żuraw 4xmax

5.uginanie leżąc 5x12-15

6.HACK SIADY STOPY BARDZO WĄSKO 4x12

7.wyprosty 4x15



Lydki





Mega zaj**isty trening mimo iz pobawaiłem się ze bedzie inaczej bo byliśmy na parapetowie u kumpla i krócej spałem, ale trening jak to ostatio bywa po 1 posiłku i poszło super.
Wszedzie dołożone, bułagry konczyłem n a37,5kg na hantle
siady dołoózne 10kg i 2 pow w roboczej czyli było 12x160kg
suwnica zamknięta czego nigdy mi sie nie udało nawet wcześniej....

reszta już bez szaleństw ale na dwójki też w koncu stos zamnięty ;) pierwszy raz na 12 pow

Po treningu w sumie dzień spędzony z moją bo miała urodziny, niby tydzień temu już je obchodziliśmy ale pierwszy od xx czasu akurat w tym okresie nie redukuje :D wiec wieksze polew manewru haha wiec to chciała wykorzytsać ale ja na spokojnie
po treningu torche w domu potem na maisto a potem na kato i tak zeszło miedzy czasie oglądałem torchę z doskoku elite pro









- białka jaj, płatki jaglane, wpc,
-kasza manna kleik ryżowy ,wpi, płatki
-maka ryżowa białka jaj, wpc
-stek z polędwicy wołowej
-indyk. ryż
-j/w

lekka zmiana kolejnosci posiłków ze wzghlędu na steka, a ze poszły 2 gałki ldów jeszcze to z 2 ostatniach posiłków uwaliłem po 10g fatu ;P
ale toretycznie w plędiwcy miałem zapas na 25g bo tyle miało byc w ostatnim posiałku bt a napenwo nie było tyle w niej fatu wiec uwazam ze mcha czysta :D









Potas rano i wieczorem 1kaps

Magnez 2tabs sfd po treningu 3tabs na noc

Complex witamin rano i wieczorem

Witamina C 3x 1g

D3 8000 rano

Niacyna 3x500mg

Kurkumina 3x500mg

NAC rano 1000mg i wieczorem 1000mg

Cynk 50mg na noc

Omega 3 8kaps ed

Debutir 2-3kpas ed

Sanprobi 2kaps do sniadnaia

Ala i chrom do każdego posiłku z weglami prócz przed i po treningu

B complex rano i wieczorem










kukurydzy nie zjadłem bo nie lubie :D










Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-04-08 15:08:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
AAA NO i naszła mnie jesz ze taka rozkmina przez Dejwa Który w sumie ma sporo racji, ale gorzej to w głowie ustawić bo zawsze te nogi też gdzieś odstawały, a w końcu się je udało nadorbić zwłaszcza czwórki bo dwójką jeszcze brakuję. NO ale boje się ze jak czwórkę odpuszczę to z niej poleci, ale może tylko mi się wydaje....

A minanowicie mam teraz taki podział:

plecy podciaganie i sciagania+biceps
nogi całe czwórki cieżko i dwójki 2cw
klata lekko barki cieżko triceps
plecy racki i wiosła
barki cieżko klata lekko triceps
dwójki dupa ciężko

zazwyczaj trenuje poprostu 5x w tyg lub 3dni on 1 off 3on 1 off itp

Dawid w sumie fajnie zaproponował żebym czwóri robił raz na 10 dni bo dominują a dwójki 2x w tyg

i wtedy dwójka zamiast do czwórek poszła by do pleców ściągania, tylko wtedy też kolejnosć musiałą byc być inna bo cieżko dwójki mam przed tymi plecami:D
ten podział obecny mi mega pasi ;) ale może i warto zmienić

chociaż wiaodmo też te nogi nigdy nie za duże :D tylko patrząc pod kątem sceny jednak trzeba myśleć inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jeśli do pleców to ja bym dwójki dał do dnia racków, wiosel. Przynajmniej dzień z uginaniami itd tam umieścił, bo zawsze to jakaś rozgrzewka przed plecami. Nawet Centopani kiedyś pokazywał trening pleców gdzie były ciężkie wiosła że sztangą to zawsze rozgrzewa m. In. Uginaniami leżac. Może jeden dzień ciężkie rdl itd, a drugi dzień gdzie te plecy to różne uginania, żurawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tak gdzie plecy to na dwójki by było tylko jedno cw i na dupe jedno ;)
zwykłęgo mc narazie nie bede robił bo jeszcze te flaki nie pewne, ale racki pójda gdzieś w srodku treningu ostatanio już tak zrobiłem

ale musiałbym to jakoś fajnie przemyśleć i ustawić kolejność, bo jednak u mnie dni beda ruchome


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-04-08 15:56:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
teraz w sumie mi się przypomniało ze kiedyś już taka kombinacja była ze dwójki i plecy wiosła razem szły i wtedy sumo ciagi robiłem
a plecy sciagania robiłem z barkami
ale nie umiem kurde tego treningu znaleśc jak dokładnie był podział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21512 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870193
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Imo Grzesiek bardzo dobrze doradzil. No ale chyba najlepiej z Adamem skonsultować po prostu


tak tak to oczywiste ze jak coś to bedzie konsultowane z Adamem, ale uderze ze szczgółami jak coś

Chociaż z drugiej strony jak teraz myślę to ta zmiana jakoś wiele nie da poza tym ze czwórki będę robił ciut rzadziej i solo a dwójkę dodam do pleców zamiat czwórek i wtedy mniej siły na plecy będę miał :D

a wiesz jak to Przemo jest nogi chyba nigdy nie sa za duże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Szama w lokalu pierwsza klasa!

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium