SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2867456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
Dziś sie golilem. Ja po goleniu lapie wode pod skore. Nie wiem czy kazdy tak ma czy nie. Dlatego minimum te 2 dni wcześniej zeby skóra doszla do siebie;)


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-04-12 21:07:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 701 Napisanych postów 3561 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 134898
dzięki Marian za odp !
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Brawo Maniuś, cicho obserwuje zmiany, widać co poszło na plus, imo niewatpliwie udziska, bareczki łapa i klata szczegolnie bokiem, przynajmniej moje odczucia, sa ludzie ktorzy widzieli na zywo wiec pewnie im latwiej ocenic, szczegolnie Przemkowi, ktory tez wlozyl mnostwo pracy w to aby Ci pomagac, tak więc cieszy fakt ze progresujesz, że nie siedzisz na dupie, lecisz do przodu i że sa ludzie ktorzy Cie motywują

z mojej strony wiesz jak jest, malo kiedy cos napisze ale podsumuje, wierze ze dobrze trafisz z ladowaniem, aby tej mgielki nie bylo.. no i ze zajmiesz sluszną pozycje w czoloweczce
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61865
Marian, u mnie na odwrót, ogole się i jestem bardziej dociety hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
GWookie
Brawo Maniuś, cicho obserwuje zmiany, widać co poszło na plus, imo niewatpliwie udziska, bareczki łapa i klata szczegolnie bokiem, przynajmniej moje odczucia, sa ludzie ktorzy widzieli na zywo wiec pewnie im latwiej ocenic, szczegolnie Przemkowi, ktory tez wlozyl mnostwo pracy w to aby Ci pomagac


Przemkiem, a jakie "mnóstwo pracy" włożył w ostatnie miesiące Mariana? Oczywiście na forum na Przemka i innych można liczyć, m. In. Też dlatego ja sobie dziennik prowadzę ale tutaj nie czaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Marian wspopracuje chyba z Adamem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
Kamil to zazdro;) bo ja po golenku dwa dni skora grubsza u mnuejsza separacja. Tak samo jakby na solke poszedl to lipa więc nie chodzę xD głupi brazer nkladalem i lapalem wode. Brazery jan tana ultra 1. Popro tanie bylo lepiej jak szedl podklad. Wiec jakas dziwna to moja skora albo taka delikatna

Gwookie dzieki;) twoje zdanie zawsze jest bardzo ważne;) Przemkowi mnóstwo zawdzięczam;) ale teraz współpracuje z Adamem Sukerem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
Kamil to zazdro;) bo ja po golenku dwa dni skora grubsza u mnuejsza separacja. Tak samo jakby na solke poszedl to lipa więc nie chodzę xD głupi brazer nkladalem i lapalem wode. Brazery jan tana ultra 1. Popro tanie bylo lepiej jak szedl podklad. Wiec jakas dziwna to moja skora albo taka delikatna

Gwookie dzieki;) twoje zdanie zawsze jest bardzo ważne;) Przemkowi mnóstwo zawdzięczam;) ale teraz współpracuje z Adamem Sukerem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widziałem na insta i jest petarda! Na brzuchu skóra jak pergamin !!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
MatiMlody
widziałem na insta i jest petarda! Na brzuchu skóra jak pergamin !!


suszyć suszy, ale mocno tez wypłaszcza, dzis 91,1kg, wiec na gabarycie sie to odbija, ale mam nadzieje ze przezs te 24h co bede miał na ładowanie w miare uda się to wypelnic, bo głodokwi nie ma wiec miecha nie ma huvja zeby uciekło w te pare dni :D mniej wody fatu glikogenu
Wiec licze ze jak się to nałąduje to bedzie ok.

dzis tez niby 300g wegli wpadnie.






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium