SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawiązując do dyskusji NT sedziowanie to ciekawi mnie na czym polega fenomenem tego Ukraina który zgarnia wszystko. Talia wąska ale nieprzesadnie. Docieciety I przygotowany jest zawsze dobrze ale na pewno nie tak jak np. Mariusz. Jego kształty moim zdaniem też nie sa jakieś fenomenalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
jeszcze jeden raz start w tej kategorii classic physique tak ? Kiedy kolejny w takim razie ?
jak to jest z tymi federacji bo troche tego jest i nie jestem na bieżąco. to npc to już coś innego , lepsze , gorsze o ile można to tak porównywać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
cvfdbkz
Najwazniejsze ze mimo wszystko ty jestes zadowolony ze startu i z wyjazdu, jakbys nie sprobowal to bys sie nie przekonał jak jest a teraz przynjamniej my bedziemy mieli okazje zobaczyc Żabe w ciezkiej (bo chyba tam bedziesz zmierzal :D)




Fryte teraz Piechowiak prowadzi?

Fryte prowadzi Adam Suker. Piechowiak mógłby nie dać rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
No Patryk mylisz się ;) ale Piotrek go też nie prowadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piter z tego co wywnioskowalem z relacji pomagał tylko Frycie w końcówce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
A ja wywnioskowalem ze to jego zawodnicy %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
MARIAN 17
No Patryk mylisz się ;) ale Piotrek go też nie prowadzi

To chyba od niedawna coś się pozmieniało bo jakiś czas temu jeszcze nawet w filmikach na yt coś wspominał o Adamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Cieszę sie Mario ze dobrze odebrałeś to co napisałem, jak i większość w sumie, bo bałem się, ze zostanie to odebrane jako jakis atak. Poza tym wiesz, ze zawsze jestem po Twojej stronie, zawsze Ci kibicuje, i ze jestes dla mnie bardzo bliska osoba, jak brat. I nikomu tak bardzo nie zycze sukcesow jak Tobie


Wiesz ja zawsze staram się wszystko rozumieć, tym bardziej jak tez w pewien sposób podzielalem Twoje zdanie ;) no ale chciałem się sprawdzić, zorbiłem to wiem co i jak i wiem ze trzeba domasowac :D

wincol kazda federacja ma plusy i minusy ifbb i npc po prostu po rozłamie to dwie inne federacje, ale tu i tu weług mnie jest ok

Wczoraj słaby dzień, spoor pracy a lekki nie ogar ale zleciało i mocne nogi wpaldy.

Waga 99kg już więc no kurde nie ma co zabijać i ujjjj.













Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-09-24 10:44:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1120 Napisanych postów 1999 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 91296
Marian dużo było tych informacji i może przegapiłem ale kiedy start w ciężkiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17


wincol kazda federacja ma plusy i minusy ifbb i npc po prostu po rozłamie to dwie inne federacje, ale tu i tu weług mnie jest ok




Piotrek P. Jest chyba innego zdania, hehe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium