SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
I chuuuu, zepsułeś mi humor na noc
5

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
A ja myślałem że tiarolid, ale to jeszcze wrzuć na noc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
w jakie dni będziesz leciał HC/MC/LC/VLCD ?

chyba, że przeoczyłem,a już pisałeś o tym %-[)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Taki wypad do zoo, czy gdziekolwiek fajna sprawa My mieliśmy w nd jechać do krakowskiego, ale pogoda nas zniechęciła.

Na masę wjeżdżasz od razu na stosunkowo duże ciężary? Czy dajesz sobie tydzień-2 rezerwy?

Przy plecach też nie czuję wiosła sztangielką- lubię jak w ruchu wiosłowania mam połączone ręce (przy klatce na odwrót)- jakoś mi lepiej dopiąć najszersze. 140 na gumowych wygląda jak 4paki Lubisz przemienny chwyt? Ja bym się bał o biceps Przy tym wiośle nie widzę za bardzo gdzie ciągniesz gryf, ale ja bym bardziej w str bioder wiosłował, łokcie bardziej wąsko by szły- wg mnie lepsze dopięcie. Też zależy w jaki obszar pleców celujesz. To półsztangą bardzo fajne W jednym i drugim wolniej bym opuszczał, a przynajmniej akcentował spowolnienie. Ja fajnie czuję najszerszy przy fazie negatywnej na wiośle

Maliny potreningowo! Też mam ostatnio często, z waflami kukurydzianymi!

Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Erwi dwa dni HC trening plecow
3 dni MC reszta partii
A LC i LC VLCD w DNT


Tomek narazie delilatnie z ciezarem;)

Wioslo sztanga starlem sie bardziej w gore plecow celowac wiec specjalnie ciaglem ku gorze. W te dni nie bedzie spowalniamia faz itp tylko bardziej silowo. Drugi trening plecow bedzie na to przeznaczony.;)

Chwyt przemienmy bo zapomnialem paskow pisalem to juz ze dwa razy ;p


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-08-01 16:45:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ano właśnie
Ja ten cięższy trening klatki też bardziej po Branchowemu będę wykonywał, przy czym zboczenie powolnego ruchu przy plecach, ze względu na kontuzję, nadal musi pokutować, stąd tak pytam

Na górę i okolice między łopatkami fajnie wchodzi wiosło leżąc na maszynie z tą "kierownicą" Ale z drugiej strony średnio siłowe ćwiczenie, bardziej wyizolowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
nie mam nawet takiej maszynki

p.s czwórki dziś rozyebane, miałem w miarę lekko zrobić bo plecy mma takie zakwaszone ze problem z chylaniem czy naciągnięciem się, ale jak juz wbiłem sie w trening to nie umiałem odpuścici, 2h po trneingu a nogi się trzepia


p.s2 włącza mi się takie ssanie, ze bania mała, pewno jeszcze kilka dni to już w ogole nie do wtrzymania będzie ...


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2016-08-01 17:56:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Co ile planujecie podbijać kcal zakładając, ze bedzie szło w miarę czysto?

Zaraz bedziesz miał dzien LC, to apetyt bez węgli sie zmniejszy

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Bzyku nic narazie nie zakładaliśmy, zobaczymy co bedzie po tyg, ale mam nadzieje że bede mógł podbijac

tak jutro pierwszy dzień LC
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium