SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870178
Doskonale porównanie Ale mam identycznie, nie ma u mnie czegoś takiego jak deload.
A tam na siadach ile kg miałeś? Bo wyglądało na sporo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja się wkuriwam jak czasem mi coś na treningu nie idzie bo od tak, a co dopiero iśc specjalnie i robić na pół gwizdka

4x 20kg na strone, potem dołozyłem jeszcze po dyszce ale już szło cieżko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
"to jak dupczyc i wchodzić do połowy" haha masz mistrza za to :D takiego porównania to jeszcze nie słyszałem :D
No ale ja tez się podpisuję pod tymi deload, nie idzie zrobić serii z zapasem i wyjść jakoś spełnionym z treningu xD

No a kg i sylwetka potężna :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Wiadomon jesteście wielkie chłopy i mówicie że dealodu nie robicie ale jeszcz ewięksi sobie chwalą że po 12-14 tygniach zrobić lżej. Takie rpe 6/7 na 2 tygodnie. Wracasz i odnotowujesz progres widoczny
Może jednak warto, a z drugiej strony pewnie jak ze wszystkim u każdego sprawdzi się co innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
Kwestia nazewnictwa tylko wg mnie , ktoś sobie wymyślił jakaś ładna regułkę a tak naprawdę dla jednego to będzie np. tydzien lżejszych treningów i mu to wystarczy a dla drugiego całkowitego odpoczynku co w obu przypadkach ma na celu to samo czyli odpocząć trochę i tyle.
Wg mnie jedno jest jedno jest jednak pewne po co planować coś z gory że zrobię deload/przerwę np za.12 tyg
skoro w ogóle mogę jej nie potrzebować, na takie sprawy to na bieżąco powinno się reagować i tyle , nie ma co dorabiać niepotrzebnej filozofi bo coraz więcej kombinowania się zaczyna a mniej porządnego trenowania czasem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870178
100% się zgadzam z Wincolem. Mi to śmiać się chce, jak widzę u kogoś plan z zaplanowanym deloadem. Tylko i wyłącznie po własnych odczuciach, na bieżąco takie rzeczy się planuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Z tym się zgodzę. Czuje przemęczenie drugi tydzień, nic nie idzie do przodu brak motywacji to robię kilka lżejszych treningów siłowych, jakiś chwilowy off od cardio.

Z góry takich rzeczy w sumie nie da się zaplanować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
A np jak zacznę nowy trening i zrobię go z zaniżonego obciążenia i te 1-2tyg będą dość lekkie jeszcze to nie mogę podopiac tego jako deload ?:) myśle ze można i większość tak zawsze robiła i nie była świadoma tego ze robi deload, ja np nie umiem zrobić deloadu po 7-8tyg jak idzie dobrze i mam przerwać
Tera czułem już zmęczenie dodatkowo koniec masy wiec trochę to przecinałem, wpadną 4 może 5 dni całkowitego offa i wznajawiajac treningi zacznę nowy plan który tez pewno na początku będzie z zaniżonego obciążenia,chyba ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja robię podobnie, przed nowym planem robię kilka dni offu, a w nowy plan jak wchodzę to przeważnie zawsze startuję z zaniżonych obciążeń i automatycznie mam deaload xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17
ja się wkuriwam jak czasem mi coś na treningu nie idzie bo od tak, a co dopiero iśc specjalnie i robić na pół gwizdka

o


Albo z góry mieć założone że dzisiaj na pół gwizdka.... Po czym czujesz się dobrze tego dnia więc dochodzisz do tych powiedzmy 50% obciążenia.... I lecisz dalej aż do ciężkiej roboczej.... Tak się zwykle kończy "planowany deload", dlatego ja podobnie - tylko całkowity off kilka dni więcej i powrót.

Wystarczy tak jak też wyżej ktoś pisze zmiana planu czy nawet nie wiem siadu z klasyka na fronty czy ławy z płaskiej na skos i jak długo jie robiliśmy to pierwszy tydzień celujemy w robocze obciążenie więc finalnie i tak wychodzi deload jeśli chodzi o Intensywność
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium