SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Oby Adamowi udało się ten brzuch poprawić, sam mówił, że już kilka kontaktów ma, więc tylko kwestia czasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nawet w relacji z yt rzucało się w oczy bardzo słabe pozowanie Adama, do tego układ dowolny chyba też totalnie nieprzygotowany. A szkoda. Pozowanie to też mega ważny element.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
W sumie dam zbiorową wpiskę z 3 dni .

W poniedziłek dnt mimo ze byłem po weselu 35min cardio na czczo zrobiłem i pojechałem do pracy.

Wczoraj czyli wtorek dwójki i łapy.

Dziś plecy.

Cardio po 35min na czczo micha oczywiście trzymana,

No ale cóż treningi nadal hvjowe, bez mocy totalnie. Nie wiem czy to dalej za sprawą tych leków i dochodzę do siebie bo niby do 2 tyg lekarz mówił a minął tydzień.
Ale rano wstac cieżko, jak się zbiorę zakrece cardio, zjem to bym najlepiej nadal szedł spać.
Już mnie to wkvrwia bo by się chciało a się nie da, na treningu cieżko powalczyć z ciezarem dlatego tez badziej czucie itp.
Od przyszłego tyg chyba zmienie jeszcze trening, ale to skonsultuje z Adamem.
Szczerze powiem ze i nawet byłbym skłkonny zrobić tydzien off od siłowego gdybym tylko miał pewność że to coś pomoże i w koncu mógłym nap*****lać na 100% a nie wegetować, a jednak wątpie bo i wakacje były i po wakacjach teraz tez lzej a lepiej nie ma.
Ogólnie jest lepiej jak jeszcze kilka dni temu ale ciągle to nie to. W koncu się to musi zmienić bo jak tak dalej bedzie to z redu chyba wielki hvj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Oby puściło jak najszybciej.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ehh... Aż niefajnie się czyta jak takie ekscesy się dzieją...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
oby oby ^^ bo ileż można czekać na poprawę

~~~~~~~~

dziś dnt 35min cardio na czczo, cardio od 12 lutego idzie ed chociaż tym troche nadrobie hvjowe treningi

pospałem max ile mogłem czyli około 10h, ale w ciagu dnia i tak był jeden kryzys, ciekawe jak jutro bedzie ze wstawaniem i treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Siemka

Wczoraj weszły barki i biceps
Jak na ostatnie treningi to całkiem przyjemny trening, mogłoby być to w koncu jakieś przełamanie.

35min cardio na czczo

micha bez zmian


Waga wczoraj 116,7kg dziś 116,2kg wiec najnizsza jak do tej pory ale od dłuzszego czasu już sie unormowało na około 117kg, teraz niech tyko się forma poprawia a waga może się trzymać.

Dziś w planie czwórki i oby to był dobry trening...

i co do treningu

teraz było cały czas i tak jest nadal:
czwórki
klata+tric
plecy
dwójki+całe łapy
plecy
barki+bic

a tak bym dał teraz:

Plecy,
klatka triceps,
plecy,
barki i biceps,
nogi

czyli podział jak rok temu na redu, tylko lekko cwiczenia pozmieniam, ewentualnie co 2-3tyg jak bedzie moc i ochota to 1dt wiecej i wtedy łapy osobno,
standardowo plecy 2x week, no i nogi razem a nie osobno, tak nie są najgorsze a na redu chyba lepiej wiecej sił zostawić na słabsze partie jak plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Dobrze, że samopoczucie wraca, jestem ciekawy formy jak wytniesz do kości bo w końcu okres masowy miałeś mega dobry
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wiesz jeden lepszy dzień narazie o niczym nie swiadczy wiec zobaczymy ;) sam jestem ciekawy co z tego bedzie jak sie uda wyciac a cyba kiedys się uda :d teraz stabilne 117kg rok temu stabilne 112kg przed redu było
masa w sumie te 10-12tyg poszło po mysli potem zaczeło się yebać i jedno za drugim, no ale micha cały czas była treningi też na tyle ile mogłem w danym momencie wiec może dużo nie straciłem, czas pokaże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Znam ten ból ostatnio też miałem lipę z samopoczuciem raz dobrze raz źle , w robocie siedziałem jak zombie zero chęci do życia, dziś na jest nawet spoko z kolei. Progres zanotowałeś więc po redu też będzie widoczny.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium