SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2867753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388724
bo seniorzy tez ludzie i nie chca byc postrzegani jako 'trendowaci' i tez chca widziec innych mlodych ludzi w sklepach, to co sie odp*****la i kto tym dyryguje powinien byc juz dawno wyj**any ze stanowiska

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609956
Wrzucam jeszcze video z zawodów w lepszej jakości, mam nadzieję że w lepszej i że po wrzuceniu na YT się nie zj**ało
KUBA jak możesz to Dorzuć mi te linki do podsumowania ;) żebym miał wszytsko w jednym miejscu i do analizy na przyszłość



























Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-10-17 07:46:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Dla mnie i tak Mariano is numero uno :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609956
Haha jak może jak dożyje weteranów xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Mariusz sztos :)
No ale co Turek wyglądał to nie mam pytań, w końcu nie za "jajka" zdobył kartę NPC PRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Mega forma Mariusz!
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Swietnie się prezentowałeś wśród najlepszych. Ale ten Czech co był przed Toba to taki delikatnie pisząc psikus ze strony sedziow.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609956
Nooo ten obok mnie I Turka czyli w środku był oczko wyżej ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10663 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609956
Wczoraj trening na innej siłce ;)
Dziś w planie same łapy u siebie w piwnicy więc trzeba odkurzyć
A samych łap to ja chyba z 5 lat nie robiłem xD

Wczoraj barki i lekko klata
Nie będę rozpisywał cw bo inny sprzęt więc 8 ciężar inaczej czuć ale trening był na maxa tak teraz trenuje nie porgresuje ;p

Po południu z moją do Krk pojechaliśmy bo była obiecana kolacja po zawodach a że od razu po zaowdzch nie dalimsy rady więc wczoraj dopiero dotrzymanie obietnicy ;) mieliśmy kilka pozycji na liście ale chcieliśmy popróbować ogólnie więcej rzeczy a po trochu ;)
Wiadomo przez te zj**ane obostrzenia np kanapę pasarni trzeba było wziąć na wynos bo mały lokal
Wzięliśmy jedna na pół i ogólnie bardzo dobra miecho super, smak kozak.

Potem już na docelowa kolację do restauracji kolanko 6, klimat spoko jedzenie bardzo dobre ale porcję bardzo małe.
Menu skromne jednak ciekawe pozycję

Znowu Poprosru wzięliśmy 4 pozycje z menu ale poszło plus minus po połowie

Na przystake

Szaszłyki
Ciabata z kurczakiem

Główne

Krem z dyni
Krem curry z krewetkami i ryżem

Cola zero obowiązkowo xD

Jak wspomniałem dobre ale w sumie tyle żeby polechtac podniebienie
Posiedzieliśmy trochę i Basia zdecydowała ze jeszcze lody a że większość do 21 więc pojechalimsy na grycany

Basia deser lodowy ale ja ogólnie deserów nie bardzo bo wolę zdecydowanie na gałki więc też. Wziąłem solo gałki
A pani przy zapłacie mówi że promocja i 500ml grycana gratis xD to a że byliśmy w Krk nie było gdzie schować a jedzenia nie potrafię wyrzucić więc no zjeldismy :d









Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium