SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
A jak się funkcjonuje z taką wagą? Klima chyba ma co robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
Nawet jakby to byla ostatnia lawka na silowni, nie podszedlbym zapytac ile masz do konca XD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
patryk173
A jak się funkcjonuje z taką wagą? Klima chyba ma co robić


Ogólnie napewno lepiej jak w lutym przy tej wadze mimo ze wtedy zima a teraz upał. Ale wtedy tez była ta lipa z ciśnieniem no i backpumsy to wtedy miałem nawet jak dłużej postałem xD teraz o dziwo backpumsow brak(leliej może nie chwale bo dziś pelcy xD), dawno ich nie mailem az sam jestem w szoku może az taki tlusty/mokry nie jestem :d
A estro napewno nie jest niżej jak w lutym
No i ostatnio sobota i niedziela nawet dłuższe spacery z moją nie sprawiły problemy xD

A klima jedzie na 100 % :d w skepie to mi dupe ratuje :d ale jak zjem większy posiłek czyt. Praiwe każdy xD to po posiłku tak włącza sie pocenie:d

Damian ja nie jestem taki ;d dlatego ci co mnie znają zazywczaj podchodzą i niby to jest spoko ale na dłuższą metę czasem wk***ia;)



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-06-17 07:45:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Damian Bobrowski
Nawet jakby to byla ostatnia lawka na silowni, nie podszedlbym zapytac ile masz do konca XD


Tylko Marian właśnie jest spoko Gościem, wyluzowanym. Można zamienić słowo jak się ma te 2-3min przerwy między seriami.
Natomiast tu chodziło pewnie o lapsów którzy podchodzą i wykładają swoje makro itp i pytają czy dobrze, a jakie suple dodać albo wchodzą do dvpy i pytają cały rok - "eeeej Byku, kiedy zawody, forma cały czas sztos" itd... Bo takie zawody to wg nich jak mecze okręgówki - co tydzień można wychodzić bo przecież taki Byk to pewnie gotowy cały rok - w ich mniemaniu. Na takich to szkoda nerwów, ale zamienić kilka zdań czy nawet poprosić, Stary pomóż zarzucić hantle albo przyasekuruj przy tej jednej serii to na 99% Marian nie odmowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dokaldnie w sedno ;) a asekuracja to akurat na porządku dziennym ale to normalna rzecz. No a najlepsze testy to zawsze ze rozj**iesz, a nawet nie wiaodmo kto będzie na zaowdach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
hahaha wiem o co chodzi =D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Wczoraj byl grany pull, ale juz nie bede uzupełniał wpiski, trening na luzie;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dzis dnt
35min cardio na czczo
Jutro możliwe tez zrobię dnt zobaczę jeszcze

Check z dziś xD 120. 2kg












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21566 Napisanych postów 30796 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870607
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium