SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
MISTRZOSTWA POLSKI IFBB KIELCE 21-22 kwiecień 2018

Kolejny weekend MEGA MEGA wrażeń- Tydzień temu MISTRZ ŚLĄSKA, a teraz zostałem MISTRZEM POLSKI w Kulturystyce Klasycznej +180cm


Zaczynając od początku to wyjazd w piątek w południe najpierw na krk po narzeczoną i potem prosto na Kielce, cala droga w bluzie i długich dresach a wiadomo ze zimno nie było :D no ale brakowało do limitu, jak się potem okazało to albo ciut inaczej im wazyła waga albo az tyle wypociłem bo byłem 1,2kg pod limitem
Jak się okazało to najniższy i najlżejszy w kategorii

kontrola w trasie:d






Po weryfikacji zaczałem ładowanie, czasu nie było wiele, jakos na grubo tez nie poszło, ale chyba to sie u mnie sprawdza żeby nie walić na maxa tylko to kontrolowac, dokąłdnie juz nie pamietam co i jak ale od razu po sok owocowy, 700ml wody 2x ryź banan, dzem, potem 150g kleika z kokoswym, potem tosty ser, ryz, dzem, na noc frytki w maku, rano standard tłuszcze jajka boczek ser no tostowy, ale juz od rana był pechowo bo boczek podsmazony wbijam jajka i j** od razu jedno jakies zasmierdziałe i od nowa ze wszystkim:d potem juz dopiero lekko dojedzone przed wyjsciem.

Z rana byłem słaby ale potem sie juz poprawiało czym bliżej startu czułem się lepiej, o dziwo sam widziłem ze forma sie poprawia i jest lepiej jak na śląsku-tak tak napisze to byłem zadowolony z formy :D no ale mimo to tak srałem po gaciach zeby cos sie nie zj**ało :d

Pierwsze wyjscie na scenie i dostało mi sie miejsce pod reflektorem ktory centraknie swiecił mi na twarz myslałem ze sie ugotuje:D wiec pierwsze pozowanie potem było na mega zmaeczniu, ale potem juz coraz pweniej i lepiej.
cieszy fakt ze pozowanie i układ w koncu byly chyba ok

Więcej nie bede się rozwodził bo wiadomo szcześliwy jestem mega, co do open to juz pisałem czemu tak a nie inaczej moze torche załuję ale przynajmniej bez wiekszego stresu.

Ogolnie emocje nie do opisania stojąc na scenie i czekając na wyniki, nagle mistrz polski co jeszcze pare lat było tylko jakims marzeniem baaa pare lat pewno i rok temu bym o tym nie pomyslał

Potem te wszystkie rozmowy i piatki zbite o zejsciu ze sceny

Lista podziękowań musiała by być naprawdę długa.

Ale w pierwszej kolejnosci wiadomo ze Adamowi za kontrole nad wszystkim, za spokój z jakim działa i de faco pracujemy razem od czerwca i mam nadzieje ze to dopiero początek.

Narzeczonej bo tez wykonala kupe pracy, była cały czas ze mna malowanie itp to jej zasługa ale przede wszystkim obecnośc

Wojtkowi Korzeniowskiemu za kupę czasu spędzonego na rozmowach, za to ze mogłem na niego liczyć w każdej chwili

SFD za pomoc w postaci suplementów.

Całemu teamowi Fitnessclub24 oświęcim

Tym którzy kibicowali i trzymali kciuki na zywo ale i całej ekipe tutaj na sfd





















































































Z Dawidem 2 miejsce do 80kg




Z Sergiuszem



dziękuję za uwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Porządek na stronie zrobiony

Jak można już pisać - to jeszcze raz graty Mistrzu, miło było przybić piątkę, pogadać, trzymam kciuki za kolejne starty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Dzieki Banan

Dawid co do planów jak najbradziej, tlyko teraz tez kwestia finansów, ale myślę ze coś w tym seoznie się uda za granicą ale jednak koszta nie małe, chyba musze się do prezesow sfd usmiechnąc


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-04-24 11:16:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Banan z rozpędu nawet pytanie Dawida usunął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
zawsze mozesz zrobic zrzutke XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
to wole nie jechac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
erwinoos
Banan z rozpędu nawet pytanie Dawida usunął


nie z rozpędu ,tylko by był porządek - trzeba czytać prośby
zaraz ten spam też usunę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869951
A gdyby to była nasz inicjatywa, a nie Twoja? Ja bym Ci rzucił. Sam i tak chuya mam szansę, to czemu Tobie nie pomóc? Na cały wyjazd nie nazbieramy, ale zawsze to jakaś część...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2435 Napisanych postów 3137 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 173179
ja tez bym rzucil
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765
Ja tez dam od siebie
Jestem za
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium