SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
lasican1
O! Nawiązując do keksówki pozwolę się podpytać zamawialiście na alledrogo ? szukałem stacjonarnie i nigdzie nie mogłem złapać a zdała by się możecie coś polecić ?

Marian - dzięki za pomysł z tym wytrawnym omletem wleci jutro na śniadanie bo akurat b+t


ja kupiłem w Auchan, znaczy moja mi kupiła -) i zdecydowanie sylikonowa najlepsza tylko dołożyc lepiej pare groszy bo jedną miałem i pękła szybko

Banan szczerze to ja na oko wkładam i czasem 20min a czasem jak zapomnę to i 40min:D

200* termoobieg


ja własnie mam na odwrót jak Ty że te warzywa mogę jeść bez problemu czasem i nawet za dużo ale w tej zapiekance jest sztos koniecznie cos kiszonego wrzucić ogorka lub kapustę i paprykę wędzoną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
muszę tylko foremkę gdzieś wyczaić , sprawdzę czy nie mam w domu i jutro moze uda sie zrobić
jeszcze tylko dla pewności dopytam , kuraka dajesz surowego do tej masy ? pewnie tak ale lepiej zapytać niz zrobic zle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja jak będę robił, to na bank usmażonego już.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
dobra panowie bo ja to rzadko kiedy cos w piekarniku robię , czy taka keksówka szklana nie będzie lepsza niż silikonowa? czy to bez wiekszej roznicy? wazne by sie nie przypalało itp , bo mam w domu taka blaszaną jedynie to tutaj czarno widzę taką zapieksę , musze kupic jakąś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
BzykuDG
Ja jak będę robił, to na bank usmażonego już.


ja pewnie też , bo mimo ze sie pewnie kurak upiecze to wolałbym nie zepsuc całości przez to ,ze mi surowe mieso w srodku pozostanie a reszta pieknie zrobiona ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Silikon lepszy bez porównania. Jak będziesz wyciągał że szklanej, to sobie odegniesz boki czy będziesz walczył jakimiś sztućcami i rozwalał zapieksa?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11395 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
ok, to coś zaraz zakupie :) thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887310
No ja już właśnie wyczaiłem na alledrogo w dobrej cenie - ale sprawdzę dziś w auchanie jeszcze jak tam nie dostanę to biore z allegro bo szkoda jeździć i szukać.
Bo więcej już chyba wydałem na te aluminiowe jednorazowe niż to warte zachodu a ze szklanych/metalowych zawsze się rozpada przy wyjmowaniu ;x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609930
Banan ja daje miecho zalezy jakie mam jak mam surowe to surowe a jak juz gotowe zorbione to takie, surowe spokojnie w te 30min sie zorbi;-0

jak masz blaszaną to daj tylko ppaier do pieczenia i np pamem lekko psiknac i bedzie klasa


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-06-14 17:46:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Ja właśnie taką blaszaną/szklaną wykładam papierem do pieczenia i dopiero wrzucam co mam wrzucić, potem łapie poprostu za papier,kłade na dechę i "obieram" z papieru zależy co to jest, bo często gęsto jest tak że nie muszę się wysilać i samo schodzi z papieru

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium