SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Duży duży, z tego co mi o wadze wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dobra ale coś może teraz o mnie żeby nie było ze nic nie robię xD

Po ostatnich zawodach było 5dni przerwy i potem 1,5tyg treningu co tam było wolnego na silce a teraz już pierwszy tydzień sztywno według planu w prio plecy i łapy
Micha trzymana ale póki co wiele nie ma a tez nie chce szaleć bo chciałbym te mase trochę pociągnąć a już jestem zalany xD białko standard 300g węgle 540 i 240g fat 50 i 75g
Cardio 5x 30-35min

Dziś pierwszy raport do Adama po 2tyg

Waga jak to u mnie poj**ana xD w sensie po dodaniu gh był moment ze już było 117kg potem spadło na 114-115kg a wczoraj już 113 dziś 112,3 kg wiec chyba sie unormowało
Ale te 112kg to obstawiam ze tak jednorazowo












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1503 Napisanych postów 4122 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 393384
Gratulacje dla was,niech młody będzie zdrowy bo to teraz najwazniejsze

No na poczatku to dzieciak tylko spi/je i robi kupe I nawet tego nie odczuwasz że jest ktoś nowy.
No później juz jest inaczej ale to w dużej mierze zalezy od dzieciaka,jeden jest spokojny a drugi juz nie.

Jak bedzie starszy to w spokoju po treningowego nie zjesz Mój jak widzi michę to od razu biegnie jak sęp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 877 Wiek 35 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7278
Zalany xD jakosc jest mega! Mam nadzieję że bedziesz tu czasem relacjonować przebieg masy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No no zalany xD hehe
Teraz będziesz musiał gonić syna z przyrostami bo on też teraz będzie pewnie rósł jak na drożdżach :D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Głowa widzi jeszcze formę startową :D
Chociaż wiesz jak już był moment że po dodaniu gh waga była prawie 117kg więc no już było mocno retencyjnie :D Od wczoraj kalorie delikatnie w górę, a teraz myślę że na tej masie częsćiej jak dwa tyg to nawet nie wysyłam raportów bo to nie ma raczej większego sensu ;)

W sumie jakby nie patrzeć dziecko nic tylko je spi narobi w pampers i tak 24h na dobę więc to by mogło sie sprawdzić tylko gdzieś pomiędzy trening wcisnać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Na początku jest blogi spokój xd po pół roku zaczna być ciekawie xd
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
To prawda (mam 2jke) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Może znów nie będzie tak zle :) bo większość tylko straszy ze już nic nie będzie jak było, ze nawet na treningi nie będzie czasu … a jednak znam kilka osób co maja dzieciaki dalej trenują a nawet startują
Wiadomo będzie ciężej bo nie jedna noc będzie nie przespana ale znów chyba bez przesady, żeby tylko był zdrów i żebyśmy my mieli zdrowie i myśle ze do pogodzenia jest wszystko
Tym bardziej ze teraz już ten fokus na treningu od jakiegoś czasu jest dobry

Wiadomo jakbym chciał wymówkę to powiem ze mały dzieciak i hvj nie mogę trenować i michy trzymać ale akurat będę sie starta w druga stronę żeby jednak wszystko pogodzić :)

Póki co te 2-3 razy w nocy trzeba wstać znaczy sie może i bym nie musiał bo ja mu cycka nie daje xD no ale jak sie budzi to ja od razu tez

A póki co większość jego czasu oprócz jedzenia i robienia w pampersy wygalda tak ;d







Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2022-11-22 18:15:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174890
no co ty, a kto powiedzaił, że dzieci to brak michy i brak czasu na trening? patrz na Dawid Cnote - a Ci powiem, ze na redukcji dzieciaki fajnei czas zajmują :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium