SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2843991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Mortalus
Marian z jakich lekarstw apropo zatok korzystałeś? Dziewczyna też strasznie się męczyła z zatokami, korzystała z dużej ilości specyfików i część pomagała tylko na krótki okres. Zaś po raz pierwszy poszła do lekarza tutaj- w Holandii, który przepisał jej lek "Budesonide Neusspray" i jak ręką odjął.. Dodatkowo jeszcze używa soli morskiej w areozolu ale mówi, że ten lek zrobił robotę. Możesz sprawdzić substancje i w razie czego iść do lekarza aby Ci przepisał ;) Powodzenia


Ja juz tego trochę przerobilem sunipret cale opakowanie. Sol morska cala butle tez zuzylem. 2 antybiotyki, do tego byly jakieś inne lekki ale nie pamiętam juz nazw. Spreje/krople do nosa no między innymi nosanex i teraz septanazal. Ten ostatni daje spora ulge jak nos zatkany to po 20min puszcza ale tez pewno sie mozna od tego uzależnić. Bo 3 butla leci...
Nie liczyac metafenu zatoki itp.
Plus tych buteleczek do płukania ktore h**a daja.
Inhalacje i lasery tez nie pomogły
Dałbym zdj co od czasu do czasu wyskoczy z nosa xD ale nie chce obrzydzac

Weldug mnie musze znaleźć innego laryngologa.z robić wymaz bo to pewno bedzie jakas bakteria i byle czym jej nie zwlaczy.


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-01-28 21:35:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Dzis poszla klata i bice, ale bez cardio bo 5 sesji w tym tyg juz zaliczone. Chyba najlpeszy trening w ostatnim tygodniu. Co prawda glowa bolala i metafen poszedł ale na treningu bylo juz super. Nawet to nabcie jakby dzis sie zgadzało:d no a ćwiczenie w tempie tez mega pompuje. Waga chyba tez ładnie spadla jutro sprawdzę.
. Wpiske pewno dam jutro.
Jutro raczej Dnt.






Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2018-01-28 21:51:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903



29.01.2018 REDU tydzień 2 nogi



Nogi

- Uginanie podudzi leżąc, stopy na szerokość ramion, lekko palce skręcone na zewnątrz 4s 15, 12, 10, 8-10 – 3-0-1-1
- uginanie stojąc palce skręcone lekko do wewnątrz 3s 15p – 3-0-1-0
- Wyprosty tułowia na dwójki 3s 15p –
- Przysiad 2-3s wstępne i 3s robocze 12,10,8p
- Wyciskanie nogami na syuwnicy nogi dosyć nisko na platformie, nie szerzej niż szerokość ramion 4s 25, 20, 15, 15
- Hack siad stopy dosyć blisko siebie 4s 12p + wykroki na przemienne po 10 na noge
- sissy squat 4s po ok. 15p



30min cardio na czczo

Niby miał być DNT ale robiąc cardi przeanalzowałem że jednak lepiej jak zorbie DNT bo kolejnego dnia mógłbym nie miec tyle czaus i musiałbym sie spinac a tak to na luzie

Trening spoko, ale oczywiscie ibuprom poszedł w ruch, zastanawiałem się tez czy nie ma tutaj tez małej przyczyny w clenie bo w sumie od kiego go dodałem to gorzej z tym bolem głowy ale nigdy tak na clena nie reagowałem, ale może poporstu cos sie kumuluje z zatokami wtedy, no nie wiem przekonam sie za pare dni po bedzie off od clena. Ciśnienie kontroluje bo ono zazwyczaj u mnie wyższe ale nie ma źle.

Co do samego treningu potem jak głow aprzetsala bolec i nos odetkało to trening wszedł super, tempo dało mocno w dupe, hack siady i wykroki mnie zabiały:d






1. omlet
2.ryz, kura, lniany
3.ryż, banan, jabłko, płatki, wpc
4. mąka orkiszowa, płatki jaglane, jabłko, wpc, białka jaj, złótko
5.ryż,indyk. lninay
6. twaróg, jajka





rano: potas. cmoplex witamin, d3k2, witamina c, sanprobi,szejk:glutamina, wit c, ocet jablkowy 20min przed sniadaniem
na treningu: carbo, bcaa, tauryna, kreatyna
po treningu magnez

ala 4x300mg
enzymy z NOW 2x1tab
chrom 2x 200mcg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Pełność klatki i rąk poraża, ale na żywo jest jeszcze lepiej- podcięcie mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Tomasz miejmy nadzieje że już bedzie w końcu tylko lepiej ileż kvrwa można a jakbym w pełni wyzdrowiał to chyba o resztę bym był spokojny :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
Mariusz na grodzisk chcesz zdążyć,że tak wcześnie weszły spalacze?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Łukasz w sumie to raczej nie i dopiero Śląsk;)Za daleko na grodzisk i waga pewno bedzie wysoka. Clena leci nie wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
Tylko się zapytałem bo myślałem,że chcesz się wyrobić z formą szybciej stąd taki schemat,no ale każdy ma inną filozofię przygotowań.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
No ogólnie zamysl byl taki zeby właśnie forma byla juz praiwe gotowa z 2-3tyg przed pierwszymi zawodami;) styczeń troche naplatal figili z tymi zatokami które męczą do tej pory. Ale miejmy nadzieję ze pójdzie według planu;) a kiedy w końcu musi puścić ta yebana chroba:d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Wiecej