SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2843924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
Ceny stoją w miarę w miejscu, ja 5lat temu płaciłem 1200zl chyba w krolu za szytego na miarę koszula z przeróbka 250zl, 2 lata temu kupowałem następny garniak na wesele brata i były podobne ceny, w tym roku drugi brak się żeni i mam nadzieję że garniak będzie pasować bo kupować trzeci ciągu 5lat to już to już trochę kosztów jest. Niby nie robię kolosalnego progresu ale po tych garniturach widać że coś tam się dokłada tego mięcha xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 5789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106072
no ja wiem ze clzowiek wyglda potem jakby worek od kartofli włożył ale jak sie jest ładnym to podobno we wszystkim ładnie sie wygląda ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
U mnie weekedn treningowo, w sobotę nogi wczoraj plecy(robie plecy 2x w tyg i tak wypadają)

Wczoraj zakończone też proszenie na wesele więc w końcu :D

Dziś pozowanie z rana i raport do Adama i w sumie tyle, dnt to bez treningu tylko cardio z rana.
Lekka obcinka jedzenia i cardio bez zmian 45min ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35138
A mi zdjęć nie wysłałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
bo wstyd trzeba na formę poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237831
Czyli w sumie przygotowania do wesela w treningach nie przeszkadzaja ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Gdyby nie rosyebane samopoczucie przez flaki raczej totalnie bym tego nie odczuł;) ale wiaodmo Wesle tu nie ma nic do tego bo mogło by nie być wesela a flaki by też się mogły odezwać. A tak to do tej pory do ogarnięcia spokojnie tyle że mniej czasu :d ale idzie to zaplanować logistycznie ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Dziś po wczorajszym dnt wpadł dobry trening

Mimo że węgle na treningu wywalone i insa out to nawet jako takie nabicie było
No i dziś pierwszy raz mega mega ssanie dawno tego nie czułem.

Po południu a w zasadzie już wieczorem kurs tańca, już etap gdzie jest układane pod muzykę ale może nie będzie tak źle xD byle to co wyniosę z tych lekcji nie zapomnieć w przyszłości

Dziś klata triceps ale 4.serie na barki dodatkowo tak jak pisałem i mam wrażenie że od razu barki lepiej na to zaregaowlay że dodałem je drugi raz w tyg delikatnie.
Do formy jeszcze delako ale w tym roku bez ciśnienia terminu to i do września mogę sobie redukować.
Waga 116kg i się tak trzyma
Może coś teraz ruszyć bo lekka obcinka plus wywalnnie wegli intra




?feature=share

1 z dzis i coś z wczoraj na czczo kolejne za miesiąc ;d











Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-06-15 14:20:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21415 Napisanych postów 30695 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869172
Co raz lepiej, czwórki już dobrze pozeparowane, bo na koniec już balony były
Szybko inse pre wywaliliście, ja to prawie do końca teraz trzymałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
Ja to jestem taki człowiek retencja, teraz też od groma wody siedzi, a na koniec masy to już w ogóle ale taki mój urok i chcąc nie chcąc trzeba się z tym pogodzić ;)
ale liczę na to że tak jeszcze z 3 tyg i ruszy to sporo lepiej, prawie gdzies to bedzie 7-8tyg redu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

WHEY premium