SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2867090

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
U mnie z pracy taki ponad 130kg Andrzejek ma z triathlonu właśnie, musiałbym dopytać czy jakieś badania musiał robić. Beka była jak mi to pokazywał, już widzę jak te 1,5km płynie... Chyba na materacu :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
Spokojnie ale ja nic nie kupuje ;p wchodzę na luzie jako zawodnik u siebie. W Opolu kupiłem bo Musilem gdyż licencja ifbb elite nie przeszła bo musiała być przeciągania liny i hvj, to już o te 20zl jakoś będę ;) a od połowy kwietnia będę miał ok system więc pewno częściej do Dojki zajrzę ale tam też póki co wchodziłem na luzie. 2 tyg temu nawet że free. Ale U Dojki jest chyba właśnie na zasadzie stypendium. Chyba nawet Grzechu tak pisał


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-04-03 12:26:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17
Spokojnie ale ja nic nie kupuje ;p wchodzę na luzie jako zawodnik u siebie. W Opolu kupiłem bo Musilem gdyż licencja ifbb elite nie przeszła bo musiała być przeciągania liny i hvj, to już o te 20zl jakoś będę ;) a od połowy kwietnia będę miał ok system więc pewno częściej do Dojki zajrzę ale tam też póki co wchodziłem na luzie. 2 tyg temu nawet że free. Ale U Dojki jest chyba właśnie na zasadzie stypendium. Chyba nawet Grzechu tak pisał



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-04-03 12:26:29


Zmartwię Cię ale Dojka na multisport od stycznia nie wpuszcza, nie wiem jak z OK System ale chyba podobnie. Normalnie karnet trzeba kupić, i miesiąc okres wypowiedzenia był.
Mi się wydaje, że Dojka jako biznesmen już się dogaduje z tym PZU. Dlaczego jako chyba jedyna silka jego sieciowka nagle przestała multi honorować. Multi które chce te panstwowe PZU wykosic. Taka moja rozkmina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
Ok system ma. Jednorazowe wejścia już też. Karnet jak piszesz bo kupiłem Basi od razu z wypowiedzeniem do końca maja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
erwinoos
a daleko masz do tego extreme fitness?

Do najbliższego 20km ale z siłki do pracy 35km więc tylko weekedn będzie wchodził w grę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
MARIAN 17
Ok system ma. Jednorazowe wejścia już też. Karnet jak piszesz bo kupiłem Basi od razu z wypowiedzeniem do końca maja.


Hmm, to może multi już wróciło. Muszę się zorientować bo Ziomek z roboty chodzi j czasem bym skoczył na multi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
opalinho
MARIAN 17
Ok system ma. Jednorazowe wejścia już też. Karnet jak piszesz bo kupiłem Basi od razu z wypowiedzeniem do końca maja.


Mutli było ogólnie zablokowane więc możliwe że nadal jest
Ok system U dojki działa minium 2 miesiące jak nie dłużej bo znajomi korzystają ;)
A mi się w sumie przyda bo kvrwa z 4 karnety mam bo cigale coś zamykali otwierali a z ok system będzie wyj**ka ;)

Hmm, to może multi już wróciło. Muszę się zorientować bo Ziomek z roboty chodzi j czasem bym skoczył na multi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 17 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8976
Ok system działa w xtream fitness bo wchodziłem w tamtym tygodniu normalnie:) tak samo w Ketach dorian caly czas wchodzę tam gdzie z Mariuszem trenujemy:) ok system teraz inaczej się nazywa ( medicover)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
No dokładnie tak jak Daiwd pisze ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium