SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853455

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mamy u nas juz druga Białorus a będzie jeszcze gorzej bo uposledzenie 90% społeczeństwa sięga zenitu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Ludzie pracują na taśmówach po 8 godzin dziennie jeden obok drugiego często jedną rzecz dotyka kilka osób z rzędu i jest dobrze a siłownie już zło wcielone

Teraz na jasnej górze w niedziele zlot motocyklistów ponad 10k osób i wszystko gra bo przecież msza była
Wystarczyłoby na siłownie zaprosić księdza i pozwolić mu tam odprawić swoje modły już wtedy lokal nie do tknięcia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Dla mnie to jest paranoja co się dzieje... i mam obawy o to wszystko co będzie dalej, bo zamiast iść to w lepszą stronę to wyglada na to że jest coraz gorzej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 144 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64582
To widzę, że wszędzie takie jaja... U nas też w Krk - policja spisuje, wypytuje, ludzi i klientów straszą. Co chwile kolejne siłki się zamykają. Jedynie funkcjonują Ci co i tak nie mają nic do stracenia i mam nadzieję, że razem przetrwamy ten cały cyrk jak rok temu. A policja mandaty wlepia nawet za ćwiczenia w parku...mój kolega dostał za to, że sobie boksował z kolegą a nie jest ,,olimpijczykiem". Paranoja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
No i siłka zamknięta;( ostatni bastion poszedł się j**ac xD no ale jakoś damy radę, ogarnę sobie obciążenie i zaszyje się w piwnicy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
A co do wczorajszego treningu poszly czwórki
Standardowo od przysiadów na suwnicy tam 5kg dołożone i 2 robocze 8x195kg
Potem Wyciskanie na suwnicy, bulgary, prostowanie no i przywodzicieli już nie zdarzyłem

Micha standard trzymana

Wziąłem na spróbe Białko Deyn i w smaku kozak plus mega gęste ;d



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
to po lewo to właśnie białko? od razu widać, że konsystencja gęsta jesli to wlasnie to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Mariusz, a ten xtreme tez macie zamkniety?

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470052
Ja to jestem w szoku ze na silke na ktora latam do tej pory nie dotarła żadna kontorla od początku tego cyrku z licencjami siłka działa w piwnicy pod przychodnią i nie ukrywa sie z tym jak bardzo wyznaje osiem gwiazdek na zmianie takie gostka po siedemdziesiatce poleci czasem ballada stonogi o PiS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Dzis właściciel mojej Silki gadał że nawet sanepid i policja jest za nim bo nie widzą podstaw prawnych do zamknięcia, ale jak się otworzy będą 3x ed bo taki mają nakaz a oprócz ich inne służby + np skarbówka która zawsze coś znajdzie jak będzie chciała :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium