SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Tego samego się obawiam, bo gdyby chodziło o te 3 tygodnie to większośc jeszcze zaciśnie zęby, ale nie ma żadnej gwarancji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
prz1993
Tylko czy na pewno na tych 3 tyg się skończy...?



jak dla mnie to oczywiste że się nie skonczy na 3tyg, obastawiam ze 3 miesiące do wiosny
jak z gastranomią było 2 tyg a już ile z 2-3 miesiace zamknięte

piwnica spoko ale trzeba mieć troche sprzętu i miejsca ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3623 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86262
Będzie dłużej niż do 17.01, już się Dworczyk wypowiadał że to tylko wstępna data i "może ulec przedłużeniu". W branży jest coraz więcej słuchów o niestosowaniu się do rozporządzenia (ograniczenie działalności gospodarczej jest możliwe jedynie przy stanie wyjątkowym i w ramach ustawy) i otwieraniu klubów, są przygotowywane analizy prawne i mam nadzieję że jak najwięcej właścicieli się na to zdecyduje.

Piwnica spoko ale zawsze będzie czegoś brakowało, a nakupywać sprżetu za X kasy gdzie potem i tak każdy wróci na siłkę to też bez sensu :/
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
tutaj masz rację i mam nadzieję że dużo siłek się jednak nie zamknie bo teraz to nawet łatwiej obejśc to jak wczesniej
u mnie na siłce gadałem z prezesem to krótka piłka, po otwarciu w zesżły poniedziałek chodzi moze 1/3 ludzi
wiec oni nie otworza teraz siłki tak zeby tarcze stracić bo z tarczy wyjda lepiej, i wydaje mi sie ze wieksze kluby tez tak zrobia a mniejsze zostana otwarte-mocno w to wierze ;)


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-12-22 14:03:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
U mnie gdzie chodzę aktualnie na siłownię już ogłosili że zamykają bo nie ma opcji żeby to przeszło :( muszę szukać czegoś na zamianę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
u mnie dziś dnt, cardio z rana i w sumie ostatni dzien w pracy, jutro jeszcze sklep czynny ale na sterach bedzie ktoś inny bo kilka spraw jeszcze trzeba ogarnac przed sw

dziś poszedł kolejny wlew

3g wit c, 2x tad, 5x solco+kroplowka z minerałami
do tego 2x hepa
po hepa dziwne uczucie jak ostatnio ze podczas wlewu tak jakby sie niedobrze robiło a po skonczeniu moment przechodzi

od jutra chyba sobie walne 5x dt, bo wolne dni wiec lubie wtedy trenować, plus święta plus ostatnie dni otwarte prawie 5 dni :D a potem będę szukał gdzie co i jak ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926


łapy i lekko plecy

Uginanie jednorącz z hantlem w opadzie tułowia 'concetration curl" 3s 15, 12, 10 - 20x1 14kg 16kg 18kg
Uginanie przedramion ze sztanga (nie robić maksymalnego rozciągnięcia w staiw e łokciowym, nawet jak opuszczasz sztange na uda to tułów minimalnie pochyl, tak aby w stawie łokciowym między ramieniem a przeramieniem nie było 170-180st tylko takie 140-150st, takie 75-80% zakresu ruchu) 3s 8-10, 12p, 12p 50kg 40kg 40kg
Uginanie sznurem wyciagu dolnego 3s 12p, 12p, ciezar na 12p i robisz -> 6p - 15sek - 6p - 15sek - max powt.

Wyciskanie sztangi wąskim chwytem 2s 6-8p i 10-12p 120kg
Wyprosty ramion z hantlami "rollback" 3s 12p
Sciąganie drązka z góry nachwytem 3s 12, 12, ciezar na 12 i 6p - 15sek - 6 - 15sek - max powt.

Wiosłowanie półsztangą 2s 6-8p i 10-12p 100kg 8pow 13x 90kg
Przyciąganie szerokim chwytem (ciut szerzej niż szerokośc barków) i przyciągasz w okolice mostka/góry burzcha, na wyciągu dolnym 3s 12p
Ściąganie szerokim nachwytem do klatki 4s 15, 12, 10, ciezar na 10 i 5p - 15sek - 5p - 15sek - max powt. 59 64 68kg



30min Cardio na czczo
Trening dziś na tej siłce co trenowalem jak fc było zamienię więc nawet za batdzo nie notowałem ciężarów z wyciągów czy masznym bo jaki sens jak za tydzień już hvj wie gdzie bedoze trening i to wkvrwia

Nie wypisuje seri wstępnych tylko same robocze te ciężkie

Micha bez zmian

Jutro w palnie czwórki bo akurat tak wypada więc zjem przed i po treningowy a potem już wigilia w domu jemy dość wcześnie bo zawsze 16.30-17 a potem u Basi pewno o 19
Wiec łącznie będą 4 posilki w tym dwa przedłużone xD

Dziś sam trening w sobie nawet fajny.

Faza na anasana xD
















Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-12-23 22:20:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Z tymi silkami to parodia. Czytałem też u Przemka co i tym pisaliscie.
Oby te cyrki juz po nowym roku sie skończyły...
Wiem ze niby mam gdzie trenować ale tez kilku klientów udało się złapać no i niestety jak silki zamykają to i oni odchodzą więc poniekąd mi tez to się nie podoba :)

Zdrowych i wesołych Mariusz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dzięki Michał ;)

Wszystkim tu odwiedzającym życzę zdrowych i wesołych świąt, ale przede wszystkim spędzonych w gronie rodzinnym. Zobaczymy ilu Was tu wpada
O jedzeniu nic nie pisze bo kazdy jest dorosły i robi jak chce ;)
Jedni będą 3 dni mieć wp*****lando inni będą trzymać się sztywno a pewno największy procent w tym i Ja zje z głową i tyle :d

Dziś wpadł też trening nóg. Akurat w końcu udało się zgadać z Wojtkiem Korzeniowskim zeszło nam z 2.5h ale jak dla mnie trening spoko dołożone gdzie trzeba. Myślę że Wojtkowi też weszło jak trzeba ;d
Ja w palnie mam trenować całe święta jak co roku bo porostu lubię. A pewno pon i wtorek wpadnie off bo nie będzie gdzie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3623 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86262
Jest światełko nadziei, poza tym bez słodzenia ale mi zostało w głowie jak trenowałeś na gumach/ z żoną na plecach zamknięty w pokoju hotelowym więc i teraz damy radę, może akurat uda się ogarnąć jakąś podziemną siłownię :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium