SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
pull z naciskiem na wiosła 26.04.2020


Pull - nacisk na wiosła

1. Wiosło nachwyt R10+back off
2.Wiosło hantla R10+back off
3.Wiosłowanie hantla ławka skośna 2s wstępne 3s robocze
4.Przyciąganie wyciąg dolny 4x12-15
5.Pullover linka 3x15
6. Facepull 5x15
7.Uginanie sztnagą 2s wstępne 4s robocze
8.Uginanie w bramie 4x12-15


Na czczo 45min cardio

Ogólnie trening super.
Dzis fajne nabicie czułem i mam nadzieję ze juz tak zostanie na treningach a nie było to przez wczorajsze te dodatkowe wegle xD
Ale waga dziś lekko tylko na plus, a nocy brzuch cały w żyłach :d

Co do samego treningu robocza wiosła na 150kg
Wiosło hantla przez ostatnie 2 lub 3 tyg próbowałem różne warianty wiosła hantla w sensie że mniejszy ciężar lepsze czucie mniej zarzucania/szarpania ale mimo wszytsko przy hantli najlepiej czuje jak ta hantla swoje waży i nawet w tej ciężkiej serii pozazucam ale pięknie czuje dlatego zostawiam tutaj to wiosła hantlą ciężko
Wiaodmo serię poprzedzające bardziej skupienie na technice
Wiosło hantlą na ławce będę robił jednorącz lepiej tez czuje o ruch coś jak polowanie drewna
Potem juz w sumie mniejszy ciężar i czucie


Micha już dziś standard i juz ziemniaki dobrze policzyłem























Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-04-26 17:21:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Noo bataty dobre takie że łatwo rąbnąć się i zamiast 400 zjeść 800 xD

Nie będę oryginalny masakra nabity, pękaty
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Jak mam być szczerszy to pierwszy raz jadłem bataty xD w sensie w domu bo raz jadłem w zdrowej krowie. A i to wiosło hantla to główna była na 105kg więc ciężko tez pozycje trzymać ale chyba bez tragedii ;p więcej ciężaru już tam nie zmieszczę ale będę dokładał pow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Mariusz Ty tam zostań w tej piwnicy, mutujesz jescze bardziej, niż zawsze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
osz k***... jak ta hantla wygląda :D Takie klamoty mi się podobają :D a nie jakieś w fitness klubikach :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174905
takie hantle, działają troche jak szyna dla nadgarstka,szybko naucza, żeby nie kompensować braku sił takim mikro szarpnięciem nadgarstkiem - przez co wielu czuje bół przy wiośle własne w przedramieniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
truska45
Mariusz Ty tam zostań w tej piwnicy, mutujesz jescze bardziej, niż zawsze


Na nowo ją polubiłem to moge zostać :d


winterR
osz k***... jak ta hantla wygląda :D Takie klamoty mi się podobają :D a nie jakieś w fitness klubikach :D


jest z kim walczyć :D

kwachor
takie hantle, działają troche jak szyna dla nadgarstka,szybko naucza, żeby nie kompensować braku sił takim mikro szarpnięciem nadgarstkiem - przez co wielu czuje bół przy wiośle własne w przedramieniu.


chodzi ci o takie jakby dociąganie nadgasrtkiem? kurd enie wzwróciłem uwagi ale chyba tego nie robiłem
tu tez coś za coś a akurat postanowaiłem ze w hanli bedzie siłowo bo tak najlepiej czuje plecy przy tym cw
poki co na szczescie nic nie boli ale lepiej dmuchac na zimne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
dziś dnt
niby 40min cardio ale zrobiłem 50min :D za te pomyłkę z ziemniakami niech bedzie :D
waga ponad 113kg, ale gdybym nie stanał na wagę to myslałbym że mniej bo sylwetka dziś jakby na plus

ogolnie weekend zleciał mega szybko i znów kolejny poniedziałek,
w weekedny jak nigdy oglądamy trochę serali, w sumie seriali to za dużo powiedziane :D ale dom z papieru skonczyliśmy w zeszłym tyg, a teraz FAUDA i zapowiada się spoko ;)

jutro nogi z naciskiem na dwójki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
fałda? muszę zerknąć, bo tez wlasnie szukam jakiegoś serialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
fauda! warto według mnie zobaczyć


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-04-27 16:35:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium