SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
BzykuDG
Hah cały ja . Ja się do nich zraziłem po pierwszym razie, ale może faktycznie się poprawiły. Muszę chyba wziąć na spróbę, szczególnie że ciężkie czasy nadchodzą


a bo Ty wybredny jesteś

jeszcze mnie te sosy kuszą, wiec może wezmę wszystko przy okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No wybredny, w każdej kwestii
A co za sosy?

Co do octu jabłkowego, to jem od ustawki w Bytomiu, jak mi Wiktor polecił. Kłopoty ze wzdęciami jak ręką odjął!

Ponad tydzień temu dorzuciłem do diety 15g fatu i jednak już wiemy, że nie tędy droga u mnie. Od razu prawie 1,5kg w górę i trzymało się tak tydzień. Sylwetka wyraźnie na minus. Więc zamieniłem to na 30g węgli i zobaczę co będzie się działo.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakwaszenie żołądka działa cuda Ja z ciekawości wrzuciłem dietkę na potreningu.pl i wychodzi 550g białka z roślinnym włącznie, a trawienie kozak Dawniej przy 300 już były problemy %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tylko Wiktor wiesz, Ty to tam cały arsenał na trawienie lecisz, to też trochę inaczej

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
te co ty masz MyProtien chyba?

Przemek tez zachwalał, Matii tego też daje sporo

z WK podobno sie poprawiły, ale ja tam z nawca nie jestem bo tego nie używam

Ja tak miałem na początku jak zaczynałem mase i wszedl dzień low carb gdzie jest 130g fatu, na poczatku sranie i zawsze po tym dniu zamaist forma na plus to na minus :D

ale z czasem sie unomrowało, zobaczymy jak bedzie teraz jak dojdzie kolejne 15g fatu


Wiciu no poki co jestem mega zaszkodzony, ale jakbym jadl tyle bialka to chyba by mi to nie pomogło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego Byzku napisałem o zakwaszeniu, a nie o samym occie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No z MP są mistrz. Innych nie próbuję, bo cena jakoś specjalnie nie niższa, a po co mam się wkurzać

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
a co jeszcze dodam, może tez zbieg okoliczności, ale właśnie od paru dni jak sie przebudze w nocy to jest normalnie ssanie cos jak na redu:D mimo ze tych klaroii jak na mnie jest sporo
moze to też zasluga lepszego trawienia

wiec wtedy 0,5l wody na ducha i ide w kime dalej xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 106 Napisanych postów 499 Wiek 29 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 34354
Te Funky ktore maja oznaczenie sweet sa calkiem spoko, tylko tez trzeba wiedziec ktore bo mozna sie naciac, osobiscie np. szarlotka mi nie pasuje i kokosowy jest taki dziwny, do omleta wchodzi, ale do kawy to mnie odrzuca bo jakby gorzkawy posmak daje, ale inne naprawde na plus. No i pompke maja, a znowu MyProtein juz ma krople i nie wiem jak u was, ale u mnie ten aromat starcza na kilka dni %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja miałem właśnie szarlotkę i coś jeszcze. Truskawkę chyba i jeszcze jakieś 2 smaki. I wszystkie właśnie były mega gorzkie :/. No i MP zyebało, że pozbyli się pompki...

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium