SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Wczoraj jeszcze spontaniczny wypad do krk ;) w sumie miałem obiecaną kolację na dzień chłopka która się tak odwlekała xD no ale w. Zasadzie to i ja ta ją postawiłem
Ale przy okazji też chciałem oddać zegarek na gwarancji bo dostałem na kawalerskim i w zasadzie po 2 tyg padł, pewno bateria ale mówię nie będę grzebał tyło oddam ale okazało się że trzeba zamówić kuriera do domu i on go odbierze a nie da się na miejscu....


Ja zjadłem burgera bez dodatków, w sumie nie wiedzilem na co się zdecydować.
Moja wzięła steka i frytki do tego no ale nie zdołała bo to był t-bone więc 500gi trochę do jadłem.
Na przystawkę była jeszcze brucheta ale jakoś mnie nie uwiodla. Na deser mały Magnum.

W domu na ostatni posiłek zjadłem jeszcze B 50 W 40 czyli Wafle z twarogiem i wpi
A dziś rano i tak ssanie obudziło więc chyba jest ok ;)






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Jeszcze co do treningu to pierwotnie podział wygalda tak


Klata, triceps lekko
Plecy
Barki, bicpesy lekko
Dwugłowe, dupa
Plecy, biceps, triceps
Czwórki

Ale chyba go lekko zmienię bo plecy i łapy długo zajmują
Zobaczę może jeszcze ten tydzień ale jednak chyba lekko zmienię bo do treningu to nic nowego nie wniesie a dla mnie będzie raczej wygodniej

Klata, triceps lekko
Plecy
Barki, bicpesy lekko
Dwugłowe, dupa, triceps
Plecy, biceps
Czwórki


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2021-10-17 08:07:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a ile Ci się schodzi z tym treningiem pleców i rąk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
2h minium gdzie już końcówce ostatnio goniłem bo do pracy więc bez tragedii, ale jak dojadą większe ciężary dłuższe przerwy to się pewno wydłuży. Póki co byl jeden trening wlesug tych nowych cw na plecy więc dlatego może jeszcze ten tydzień powotrze i wtedy zadecyduje czy dzielić czy nie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Ale tu już mniej o czas Chdozi a bardziej o to że jak zrobię plecy potem Bicpes już sily mniej a na triceps opary więc jakbym rozdzielić mógłbym to zrobić bardziej efektywnie/ciężej/dokładniej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 183 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 44691
Siema Marian jak tam na jakiego fona się w koncu zdecydowales? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Czekam na 13 pro, myślę że na dnaich będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869946
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100241
Kurde ja też od zawsze flagowce na androidzie i też mnie kusi jabłko ostatnio mimo, że miałem 11 pro jako zastępczy dwa dni i mi zupełnie nie leżał ale może potrzebuje więcej czasu

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Rozmawiałem z 2 albo nawet 3 osobami co tam bardziej w temacie siedzą i w sumie doradzili tak samo na zasadzie jakbym miał 12 pro to nie ma najmniejszego sensu zmienić na 13 a że jestem przed całkowita zmiana telefonu to różnica między 12 a 13 w cenie nie jest duża. A czemu nie samsung? Bo naorawde do samego końca myśalem żeby jednak samsung, to według nich mocno się zyebal i że niby nie ma totalnie podjazu do jabłka i nawet się nie ma co zastanawiać jeśli jestem przed kupnem czegoś nowego. Mam nadzieję że tylko nie będę żałował
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium