SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2869788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10674 Napisanych postów 30013 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609974
Dziś start w Norwegi kategoria novie i pro qualifier ale tym razem do 102kg(nie pamietam kiedy tak mało ważyłem xD ) ale z racji ze to raczej ostatni start w tym sezonie pokusiłem sie o dość mocne zbijanie wagi xD
Napewno to kolejne jakieś doświadczenie i przypomnienie sobie czasów za klasyka gdzie zbijanie było pod każde zawody.
Minusem było to ze weryfikacja była w piątek po 17 a start już w sobotę o 10 rano wiec tak naprawdę na ładowanie było kilka godzin i o ile według mnie forma była naprawdę Ok to jednak brakło tego nabicia , ale więcej w tak krótkim czasie sie nie dało zjeść i załadować xD
Reasumując kategoria novice 1 miejsce ale to mnie nie satysfakcjonuje a w docelowej kategorii PQ dopiero 5 miejsce a wiadomo ze zawsze jeździmy po wygrana ;d
Póki co nie mi oceniać :) o zdjęcia pewno będzie ciężko ale jak coś uda się dostać to napewno wrzucę bo sam jestem ciekaw jak to wyglądało na scenie :)

Wiec tak jak wspomniałem forma raczej Ok ale brakło nabicia
A sędziowie zdecydowanie stawiali na nabicie i gabaryt ale nie koniecznie dociecie
Bo ten co wygrał kartę to porażka na dupie nie było ale dowolny był dobrze



?feature=share





















Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2022-10-15 17:00:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10674 Napisanych postów 30013 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609974
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21614 Napisanych postów 30847 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871172
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10674 Napisanych postów 30013 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609974
Adam 3 był Kuziak wygrał swoja kat i jakby nie było znów otarł sie o kartę. O zdj boje sie ze może być ciężko niby był fotograf ale jakoś sKoda mi 250 dolcow dać za pare fot a jeszcze nie wiadomo jakie one są. Pisałem tam dwóch zawodników to napisali niby ze coś podeśla ale naraZie cisza. W swoim od czuciu miałem wrażenie ze forma była naprawdę Ok, takiej separacji ba nogach chyba jeszcze w tym roku nie miałem, ale napewno mogłem być bardziej naładowany tylko ze tu już mocniej w tak krótkim czasie sie dalo bo w piątek po weryfiakcje koło 17:30 pierwszy posiłek ponad 200g węgli, potem dwa posiłki po 300g węgli i na noc już tosty z serem i lody
Snaidsnie lekkie 4 jajka i 4 kromki tostowego i w zasądzie tyle. Teraz jestem ciekawy Ile waga odbije po takim ładowaniu xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100328
Mega ta scena wygląda , światło dobre, chyba nawet aż za dobre hehe

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Ja w ogole dopiero w piatek ogarnalem,ze Ty masz start w ten weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10674 Napisanych postów 30013 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609974
Właśnie to świtało nie koniecznie było dobre bo padało tak bardziej od dołu i prześwietlało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7720 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237852
Własnie też mi się wydawało że światło słabe bo porównując do u nas w Polsce oświetlenia na NPC to przepaść.
Niemniej jednak gratulacje Mariusz i trzymam kciuki żeby jeszcze jeden start wypalił hehe :D a wtedy już postawić na full nabicie xD hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10674 Napisanych postów 30013 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609974
Nie nie już raczej nie będzie w tym roku startu :) nie chce jechać u myśleć jak tam Basia i czy nie będę musiał np zap*****lac do domu bo już dziś coś tam lekko czuła ze sie dzieje wiec myśle ze to już na dnaich a nie ukrywam tez ze to sędziowanie zaczyna mnie wkuriwac bo zamaiast jasno sie określić to raz tak raz tak według swojego widzimisie. Chciaz w pl na npc weryfikacja w piątek to na niedziele już bym pewno zdarzył dobrze nabić bo tu nie brakowało wiele do takiego optymalnego jedzenia a w sumie w piątek zjadłem posiłki 200g 300g 300g węgli i na noc sporo tostów sera żółtego i lody a rano w dzień startu już lekko jajka i 4 kromki trochę sera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7720 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237852
Rozumiem doskonale, są ważniejsze rzeczy ;p tak więc w pełni szanuję decyzję.
No największe nieporozumienie to PCA...
Chociaż z tego co pisałeś to w ten weekend też stawiali na gabaryt a nie docięcie, za to w PL chyba bardziej na docięcie postawili.
Zaczyna się robić powoli jak w bikini że niewiadomo jak się szykować xd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

forma lato