SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Na rezonansie więcej widać. Ja w zeszłym roku miałem usg ramienia - naderwałem ramienno-promieniowy - to tak w sumie było tylko widać wielkość krwiaka dokładnie. A to jak mocno mięsień się uszkodził to nie za bardzo można było określić.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21518 Napisanych postów 30774 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870292
Wyglada jakby tylko kilka włókien poszło, jak ja miałem rozerwanie wielkości kilka cm x kilka cm, to krew się rozlała pod skórą aż do łokcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
dlatego właśnie mam nadzieje że tylko na kupie w gaciach na samym początku się skończy tzn czytaj wielkim strachu

a ty Przemo wtedy coś z tym robiłeś w sensie zabieg? bo pamiętam, że miałeś taką kontuzję ale już nie pamiętam dokładnie jak to dokładnie tam przebiegało
a myslę że jak po dwoch dniach ten siniak jest taki to już dużo bardziej się nie powiększy


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2023-02-03 14:58:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21518 Napisanych postów 30774 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870292
Miałem jedynie jakieś zabiegi u fizjo, i jakieś 2 miesiące chodziłem z ręką w temblaku. Klaty potem jeszcze z miesiąc nie mogłem ruszać, dopiero potem jakaś izometria itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
to i tak mega szczęscie że nie została żadna dziura ani nic takiego w sensie defekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Wygląda na zerwanie małej ilości przy przyczepie końcowym, raczej bez tragedii. Działaj od razu z fizjo, jak nie wiecie jak albo chcesz zweryfikować to napisz na pw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106172
No też sądzę że jakieś pojedyncze włókna.
Ja jestem zdania że jak idą większe ciężary to prędzej czy później klata niestety strzeli;(
Ja już nawet nie myślę o jakiś ciężarach gdzie kiedyś 200 w seriach latało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Raz ciężary, dwa wiek - im mocniej PESEL ciąży tym łatwiej coś urwać. Ja ostatnio też miałem problem z klatką. Strasznie mi się naciągnęła. Krwiaka nie było, więc o tyle dobrze. W sumie 6 tygodni zajął powrót do normalnych treningów klatki. Najśmieszniejsze że wszystko się zadziało w serii regresów którą planowałem na 15 powtórzeń, więc na stosunkowo niedużym ciężarze. Cały trening szedł pięknie, nic nie bolało i przy 12 powtórzeniu myślałem że coś urwałem. Pewnych rzeczy się nie da przewidzieć i tym samym uniknąć.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Dlatego w pewnym wieku nie ma co już szaleć z szarpaniem ciężaru itp, lepiej dać mniejszy ciężar a cieszyć się tym sportem przez długie lata

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Trochę z innej beczki jak ktoś chętny na medicover plus (ten najbogatsza wersja) to dajce znac i dam namiar na goscia co ogarnia od ręki :) bo czasem ktoś coś tam pytał nie taz a jest akurat okazja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium