SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2866597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
Jak pisałem niedziela i pon DNT.

wczoraj lekko plecy jakies sciagnia lekkie wiosła nie mniej jak 15 pow, brzuch na koniec
na treningu niby pompe czułem spora ale sylwetka w ogole tego nie odzwierciedla
Mam wrazenie ze w ostatnie kilka dni mocny regres, po wirusie jak pociągłem wody(chyba to woda) tak do tej pory siedzi, waga ta sama cąly czas 105kg ale forma calkiem inna, nie wiem czym to spodowane tak nagle, wiec nie ukrywam że demotywacją jest pewno taki okres:D ale sypiam po 8-9h w tym tyg i wstac sie nie chce, na cardio mam ciezko się zebrac co dawniej było przyjemnoscią, wydaje mi sie ze to nie tyle co zmeczenie/prztrenowanie a wałsnie to że nagle się coś zj**ało:d
a nie wiem co bo wszytsko bez zmian oprocz tego ze ten tydzien lekko treningowo, ale popsucie formy było juz przed tym

ale nie ma co narzekać tylko przetrwać ten okres-chcoiaż patrzać na obecną sytuację myślę czy ten Sląsk jest realny


dziś znowu DNT

jutro pewno lekko cale nogi

byle do weekednu i myslę że od soboty ruszymy z przygotowaniami a wtedy szybko wroci wszytsko na swoje odpowednie tory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Mariusz aż głupio to zabrzmi z moich ust, bo sam mam ciągle mętlik w bani, ale... po prostu za dużo się wszystkim przejmujesz
podejrzewam, że na Śląsk się wyrobisz bez żadnego problemu
no i teraz jeszcze piszesz (chyba to woda) no a co do chuya to może być, przecież smalcu byś nie złapał tak szybko

tak jak napisałeś na końcu, byle do weekendu i ruszasz na pełnej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
serio to wczoraj wygladałem gorzej jak po wakacjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887392
@Erwi! To jest Marian! Wiadomo jak jest :D

@Marian - nie masz co się przejmować za chwile wrócisz na odpowiednie tory i w głowie Ci się przestawi jak trzeba a do śląska w Twoim przypadku to myślę, że lekką ręką.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
Marian co raz starszy, ale nic się nie zmienia

panikarz numer 1


poczekamy chwilę, wrzuci fotki i będzie lepiej niż było ale ponarzekać trzeba
nie martw się Marian, też choruje , k***ica mnie strzela , ponarzekam sobie razem z Tobą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10662 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609953
no zobaczymy jak bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Banan
Marian co raz starszy, ale nic się nie zmienia

panikarz numer 1


poczekamy chwilę, wrzuci fotki i będzie lepiej niż było ale ponarzekać trzeba
nie martw się Marian, też choruje , k***ica mnie strzela , ponarzekam sobie razem z Tobą



Byś śledził mój dziennik to byś wiedział, że Marian jest numer 2. Numer 1 jestem ja


Mariusz - do Cb nie mam porównania ale sam doskonale wiem jak sylwetka się chwilowo pieprzy w okresie choroby.

Wyzdrowiejesz i będzie zupełnie inaczej. Sam antybiotyk potrafi się przyczynić do ostrej retencji

Będzie dobrze
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
hahahaa, no to byś założył ten dziennik w normalnym dziale, a nie gdzies poukrywany jesteś to bym śledził
widzisz Marian - nie jesteś sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
chyba trzeba będzie coś takiego zrobić, do końca miesiąca i zaraz w lutym wróciłby Nowy Marian
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium