SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2865547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
dlatego napisałem na początku wpiski że chciałem połaskotać ego xD haha
ja zwykłych siadów nie robiłem z rok albo lepiej to nie wiem jkaby mi tam szło ;)
potrenuje teraz trochę ciężej ale nie długo bo za 2 tyg będzie chwila przerwy dlatego nie bawię się w progresje :D
potem jak już zacznę masę to będę progresował powoli a teraz szkoda mi było czasu żeby trenować bez składu i ładu bo dwa tyg niby mało i nie mało ale lepiej to w jakiś sposób wykorzytać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30819 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870875
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
prz1993
A czemu przerwa za 2 tyg?


muszę jedną rzecz ogarnąć na którą nigdy nie było czasu ;) nie chce zapeszać więc powiem po :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Czyli co ostatni trening na legalu? trochę mnie to śmieszy a tak naprawdę to jest przykre

Wczoraj były nogi dziś miałem zrobić barki ale ze względu na to że jeszcze nie wiem gdzie będę trenował to wolałem dziś zorbić solidnie plecy bo barki mogę j**anć w piwnicy
Szkoda kvrwa bo najlepszy okres treningów i trzeba kombinować

od dziś lekko żarcie w górę w dt 95g węgli więcej, przed i na trenigu ogółem 55g węgli z carbo no i reszta wposiłki
w dnt wiecej fatu i węgli
cardio nadal będzie 40min ed, było 45min, ale w sumie te 40min to spoko się robi a wole teraz więcej jeść bo apetyt mega i wydaje mi się że to jedzenie dobrze przerabiam

-pullover linka
-podciąganie nachwyt
-wiosło hammer jendorącz neutral
-wiosło hantlami leżac ławka skośna
-wiosło t-bar podchwyt+ściąganie hammer podchwyt
-wiosło maszyna z rotacją
-odwrotne buterfly

cardio 40min na czczo

trening bardzo fajny, trochę węgli na treningu a jakby od razu więcej energii













I trochę kopyt
Mimo że wczoraj ZAORANE to dziś coś widać ;}p






Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-10-16 13:06:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Historia się powtarza...
Wiem że zaraz będą teksty że mnie to nie dotyczy ale wkurza też nieźle bo znając życie każdej płaszczyzny to dotknie i w pracy znów też będą jaja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
nie zdązyłem edytować że na filmiku cieżko uchwycić cięką skórę i musicie uwierzyć na słowo :D


MIchał ale to już nie o sam trening chodzi bo to każdy ogarnie ale zamknięcie siłek ciągnie za soba upadek trenerów sklepów itp

A dosłowanie chwile temu dostałem maila że u mnie od poniedziałku też mają być wprowadzone godziny dla seniora :D Czujecie to k***a sklep z suplami ile tu jest klientów plus 60lat? poj**ani dlatego od poniedziałku zaczynam prace od 12 ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Normalnie trzymaj otwarte i obsługuj. Jeśli pusty sklep, a przyjdzie Małolat to masz nie obsłużyć? Bez jaj. Ja się wczoraj zapomnialem i wparowalem do piekarnii.... Maska, kaptur.... I powiedziałem ze mam 61 lat.... Ta babka się śmiała i normalnie chleb sprzedała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Grzechu chyba nie mówisz poważnie że będę ryzykował kilka złotych zarobku a sanepid u mnie w osttanim czasie był 3x
znajać moje szczescie będę obsugiwał i koleżanki z sanepidu akurat sobie mnieodiwedza :D i j**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544
niestety, poprzednim razem nie było ani słowach o naszych sklepach, a teraz tak
u nas nawet nie mogę wydać paczki klientowi, ktory zamawiał odbiór osobisty, w tych godzinach
ale trzeba coś pokombinować ;)
najlepsze jest to, ze od pon do pt 10-12 nie moge obslugiwac ludzi <60 r.z ale już w sobotę mogę
pomijam fakt,ze osoby - seniorzy i tak mają to w trąbce, najwięcej dalej ich widać we wszelkich sklepach spożywyczych w godzinach porannych, a także bardzo dużo wieczorem, powinni mieć jak już tylko opcję np. 9-12 i żadne inne godziny, jako osoby o największym ryzyku

no ale tu musi być wszystko na odwrót
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10651 Napisanych postów 30008 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609940
Kuba ja w sumie mam sklep od 11 więc będę otwierał o 12 i tyle ;) kwestia tylko tego żeby siłowni nie zamknęli bo jak tak zrobią to też skórce bo nie ma sensu wtedy aż tyle siedzieć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium