SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Rok wytrzyamam więcej nie wiem xD nie no zobaczymy Panowie jak będzie z czasem i jak się wszytsko poukłada wolę się nastawic metalnie na dłuższy offseson ;) a jak będzie jakieś miłe zaskoczenie to biorę w ciemno - ale dłuzszy offseson też napewno się przyda chcąc dołożyć w końcu coś więcej na siebie ;)
Nie ma co gdybać czas pokaże


Chociaż nie wiem czemu ale nikt nie wierzy ze 2 lata wytrzymam xD


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-10-15 11:06:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402293
A ja myślę że spokojnie wytrzymasz tym bardziej że masz konkretne cele.. do tego wiadomo ze juz teraz masy tak szybko nie bedzie się budować jak przy niższej wadze więc tym bardziej taka przerwa potrzebna zeby na spokojnie plan zrealizować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
chociaż jeden :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ja w Ciebie wierzę Żabo

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
że doj**ie :D dziękuję :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Wczoraj jak pisałem dnt więc dziś nic innego jak nogi, ale zrobiłem całe

W siadach trochę chciałem połaskotać ego :D haha
ale myśle że na masie coś sobie cieżej poprzysiadam
wiem że mogło by być głebiej, ale zazwyczaj w tej ostatniej serii mam lekką blokadę, jednak na nogi nie narzekam więc chyba mi służy ;) po w sumie hacki jak robie to zawsze max nisko
a taśmy na kolanach to taśmy na łokcie :D nie po to zeby wiecej siadać a bardziej dla komfortu psychicznego, a pas a nie używam bo nie ;P

-uginanie 3 wstpene 2 robocze
-prostowanie 3 wspene 3 robocze
-siady shmit 3 wstępne 2 roboczę 8x180kg i filmik 200kg
-suwnica 6x12-15
-uginanie stojąc jendonóz 1wstępna 3 robocze
-wykroki 4x15-12
-łydki

rozciąganie rolowanie
45min cardio na czczo





waga dziś mocno w dół 107,8kg

robiłem tez kilka badań, bo na cały komplet przyjdzie czas, ale ft3 powyśej połowy normy 3,66 norma 4,2 1tab novo leci
progestren ok
prolka leko w górze co mnie zdziwiło
glukoza 83
mocz ok
morfologia ok małe odchyły które wskazywały by na jakiś stan zapalny, ale może przez ten trądzik na plecach z którym już walczę, u mnie na szczescie hemoglobina zawsze nisko chyba trzeba w koncu się przekonać do bolda :D
kreatinina w normie, mocznik lekko powyżej
sod ok, z potasem miałem jakieś jaja ale 3 dni po zawodach robiłem badania wiec napewno po diurezie, wysoki wynnik że nawet nie zmierzyli i musiałem powtarzać badania, ale byłem we wtorek drugi raz i już ok wiec ewidetnie po zawodach

na lipidy watrobe przyjdzie czas za 2-3tyg :D

fajny patent na posiłek po treningu
kleik ryzowy, ryż i 30g tego puddignu An, skład jak skrobia, moja go właśnie tak robi ze daje kleik i troche tego puddingu, spróbowałem i faktycznie nie dosć ze smak mega to i konsystencja robi robotę a samk wanilia super.










Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-10-15 13:56:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869949
Też mam te taśmy na łokcie, i kiedyś pamiętam dawałem na siadach to bardzo fajnie się siadało. Komfort właśnie dużo większy. Kurde i teraz dałeś mi do myślenia, czy jutro nie spróbować jeszcze raz zwykłych siadów, tylko w tych taśmach właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
konsystencja kozak tego posiłku :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Przemo ja właśnie je założłem tylko na te ostatnia serie, 180kg nie dopiero na 200kg bo nie nie lubie ich wiązać :D a wiaodmo na łokcie to też nie owiniesz dużo na nogę :D ale właśnie mimo wszystko w bani lepszy komfort, a takiego cieżaru już w hvj dawno nie miałem na plecach, ale dla mnie numer jeden i tak hacksiady ;) nie każde ale akurat te maszynę co mam u siebie mi mega siada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869949
Lokurva 2 paki siadałeś?? Tuż po zawodach? I nie wiem jak u Ciebie, ale dla mnie na smithcie jest ciężej Masakra jaki ja cienki jestem w tych siadach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium