SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2868396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470305
Maniek byłeś u kogoś z pozowaniem? Myślałeś o tym w ogóle czy sam do konca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Na ten dwugłowy to ja się napatrzeć nie mogę :D
Mam tylko nadzieję że jakieś relacje z zawodów będą na necie, w sensie że live :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10667 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
Marian 87.
Maniek byłeś u kogoś z pozowaniem? Myślałeś o tym w ogóle czy sam do konca?



Teraz nigdzie nie byłem, kiedy do Zabrza jeździłem ale nie wiem czy to warte było,,,,a co sedzia inaczej ustawia
Teraz w sumie nie miałem tu do kogo, myslałem jedynie o BOreckim
Tak to sam
a już w koncóce nie chce mieszać...

MIchał napewno coś gdzieś bedzie ale sam nie wiem gdzie :D moze tam na tej strone estalabs czy jakoś tak bo oni beda bo juz oferty wysłali ze zdj 20E


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-09-02 13:50:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10667 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
Wczoraj DNT, 45min pozowania 30min cardio na czczo
Nadal jedane gardło zatoki i stan podgorączkowy, na kazdym kroku pociłem się jakby mnie ktoś wiadrem wody oj**ał.
Przed praca pojechałem na wlew, nie wiem czy zbieg okolicnzosci ale po 2-3h stan podgorączkowy jakby ustapił i samopoczucie na plus, jedynie gardło zatoki nadal trzyma, ale flegma schodzi, piguła mi zerkła na gardło to miówi ze jest infekcja ale raczej nie powinno byc tragedii,

~~~~~~~~~

Dziś czyli wtorek pierwszy trening ze tak mozna powiedzieć płukający
na czczo pozowanie i 25min cardio
Dziś push klata barki przód i bok, triceps, lekko przepompowałem czwórki i dwójki prostowanie i uginanie wiec troche inaczej jak zawsze, separacja jest, wiec to tez moze lekko nada pełnosci lepszej.

Ogólnie z rana mocy tyle co nic :D ale 1kg na wadze mniej, dosyc mocno płaski, ciezko było zerbac sie w kupe ale na treningu już spoko, ciezary zachowawcze srednio zakres pow 12-15 .
Na treningu nawet to jakoś wyglądało, patrzyli się to chyba rzucałem się w oczy :D alebo tak zmarnowany :D

Ogólnie na klate 4cw na barki 3cw i tricpes 2cw, na czórki 4 s i na dwójki tez ale nogi bardzo lekko

dzis jeszcze do 20 w pracy przemeczyc, jutro do 14 gdzies i potem pakowanie i jade już na Wawę do Przemka W czwartek trening w wawie i popołudniu lot do Grecji.
Ehh to już to, nie wiem kiedy to zleciało ;) czuje już te atmosfere, adernaline itp

cos tam z treningu :



























Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-09-03 12:23:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Juz czuć ten klimacik co nie? Za niedługo zapach brązera i te bajery :D

Fajnie się tak ogląda to wszystko "z boku" ale chyba taki stresik też jest? :D Może stresik to źle ujęte ale nie wiem jak to nazwać, debiut w PRO to może takie podekscytowanie z nutką stresiku :D


Zmieniony przez - winterR w dniu 2019-09-03 12:46:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Stresik może taki czy wszystko zagra czyli ładowanie, bebechy itd bo sam występ, wyjście to sama radość, ekscytacja i radosne uwienczenie. Tak mi się wydaje, co Mario?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237849
Właśnie bo tak sobie porównuję do mojego pierwszego startu :D to też z jednej strony lekki stresik a z drugiej takie jaranie się wszystkim :D tylko dla mnie to była zupełna nowość a dla Mariusza jednak z jednej strony nie bo tyle startów co ma za sobą to szok ale z drugiej to debiut w PRO więc może jednak :D

Wiem wiem, mieszam strasznie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
kurde,Mario, forma na przestrzeni dosłownie paru dni mega się wyostrzyła, przewinąłem sobie aż kilka stron wstecz,aż w szoku jestem jakie zmiany,na plus oczywiście!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10667 Napisanych postów 30011 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609963
Panowie stresik to zawsze jakiś tam będzie, ale póki co jako tako chyba jest spoko,); moze mała "presja", bo dużo ludzi pisze i wierzy we mnie...ja wiem ze tez przepracowałem ten okres jak mogłem, ale poproptu nie chce Was w jakiś sposób zawieść. Wiaodmo robie to dla siebie ale też i w jakiis sposób dla Was, ja z formy nie mogę powiedziec ze nie bo jestem zadowlony, Adam też więc to dla mnie ważne, wiaodmo do zaowdów kilka dni wiec toretycznie moze się coś jeszcze zj**ać chociaż Adam już mówił zebym był spokojny.
Ogólnie jak piszecie to cos innego jak kolejny start....po pierwsze całkiem inna ranga, poziom naprawde będzie konkrenty kto sledzi moze kojarzy niektórych zawodników(całe top5 wiosennych zwowdów pro w tym ten co wygrywał wszytsko, mistrz europy ztego roku z Cp i mozna by wymienic), ale staram sie jakoś mega nie rozmyślac nie analizować, chce wyjść i zrobic swoje jak najlpeiej potrafie
ale w koncu zawody pro wiec nikt tam z przypadku nie bedzie, dlatego kazde dobre miejsce jak by sie udało zodbyć (top5) bedzie podwójnie cieszyć
no i dla mnie to tez coś wiecej jak start ze względu na to ze w lutym byłem pod sciana/na dnie, miało na 90% nie byc startów przez wzjg, dlatego sam fakt ze jka sie uda wyjsc to juz bedzie dla mnie mega sprawa

stanie na scenie z zawodnikami gdzie xx lat temu ich podziwaiłęm, ogladałęm wgazetach to kolejna sprawa

wiaodmo obawa o koncówke łądowanie, teraz i o flaki jest ale to raczej nie uniknione, ale sama satysfakcja, frajda z tego itp jeszcze wieksza ;)

poprpstu 3majcie kciuki, mówienie ze rozj**ie raczej nic nie da, ;) ale top5 jest celem, wiem ze bardzo ciekziem celem ale w niego wierze ;) po to tam jade....
byle nic sie nie zepsuło zeby forma nie byął gorsza jak na dzis dzien, i bedzie ok ;)


alexus
kurde,Mario, forma na przestrzeni dosłownie paru dni mega się wyostrzyła, przewinąłem sobie aż kilka stron wstecz,aż w szoku jestem jakie zmiany,na plus oczywiście!


to już koncówka, waga schodzi, wiec te zmiany tez pewno lepiej widoczne, oby do niedzieli było jeszcze lepiej ;) a przynajmiej tak jak teraz


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-09-03 13:17:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Oczywiście że będziemy trzymać kciuki :) wszystko pójdzie zgodnie z planem.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium