SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2857641

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Ogólnie mialem zrobić nogi jutro ale mam nadzieję że to były ostatnie nogi przed praga więc Stwierdziłem że zrobię dziś co by więcej odpoczynku miały a jutro wejdzie push i zaległy Bicpes z wczoraj

- prostowanie na maszynie 20 15 15 12 3x10+restpasue
-hack siady 2s wstępne 3 robocze
_MCNPN hantle 5x12
_ugonanie stojąc jednonóż 5x15
-uginanie leżąc 4x12
-wyprosty ławka rzymska dupa plus dwugłowy 4x12
_prostowanie to out 3x20
-przywodziciele 4x20
_odwodziciele 4x20
_lydka

Cardio a czczo

Po treningu rolowanie i rozciąganie

Micha standard obecnie niższe węgle do wtorku

Skóra zdaje się cięka, ale większej separacji brak po całym treningu











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Dziś padło na push i dodatkowo zaległy Bicpes
Cardio standard na czczo
Sen już ciut gorszy więc mimo niedzieli dosyć wcześnie wstałem ale wolę to niż jak miałem na masie okres gdzie bym spal i spal

Na trening pojechałem z Basia, była wczoraj i dziś :o
Po treningu zjedliśmy i wybraliśmy się w góry co prawda na grzyby ale wzięliśmy psa wiec ciężko z nim było chodzić
Pojechlaismy w sumie w ciemno nawet nie wiedzieliśmy gdzie i pierwsze miejsce nie wypal xD taka góra że w połowie jakby dupsko spompowalo to myślem ze dalej nie pójdę potem zmiana miejsca i w sumie jakieś grzyby były ale pochodziliśmy chwilę i do domu. Napewno trzeba wyjść wyżej bo 3 osoby schodziły z góry i miały po pełnym koszyku xD

Ale mniejsza z tym a trening wszedł super
Waga o dziwo 107.5kg więc cigale w górę ale pewno przyjdzie dzień i poleci dnia na dzień
Jutro w końcu zrobię dnt bo licząc treningi na gumach i te po powrocie to dzis 17 dzień treningowy pod rząd

-buterflly 4x20 15 15 12
-wyc skos rampa 10 +back off
-wyc skoks hammer 4x12
-wyc hammer siedząc 4s
-rozpiętki w bramie 4s
-unoszenie rączki w bramie na bok barku +przodem
-Ściganie drążka w bramie+uginanie jednorącz rączka
-krzyżowanie linek brama+uginnanie stając
-Ściganie Sznura +uginanie modltwenik

Brzuch


















I taki grzybek

A ten drugi do jajecznicy na kolację z Basia










Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2020-09-27 22:50:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Oj**aałby tak jajacznice z kurkami xD
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2599 Napisanych postów 2954 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39521
Mimo tych treningów na gumach to teraz ta sylwetka nabrała mega docięcia, widać taką świeżość, ładnie, ładnie
1

Przygotowania na sezon 2019, zapraszam:
https://www.sfd.pl/Dawid_Cnota__ROAD_TO_2019!-t1181749.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Ja również mam wrażenie że te przejścia z kwarantanną i taki rodzaj treningu wyszedł chyba tylko na dobre dla sylwetki w Twoim przypadku. No i szacun że się nie podałeś i ciągnąłeś to do końca w takich warunkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 69 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 667
Da się lecieć na pełnym gazie przez dłuzszy czas, ale jak Shinare napisał, jak chce się to uprawiać przez większość życia to raz na jakiś czas trzeba taki okres wpleść w swoje cykle.

Dziwnym trafem zawsze braknie na to miejsca albo za mało czasu bo lepiej 3 tyg dluzej masy zrobic albo zaczac ją wczesniej chyba, że z musu i wtedy okazuje się jak w przypadku Mariana, że mega świeżo wygląda, nabicie jak dla mnie na plus.

Ciekawy jestem jak to będzie dalej wyglądać, fakt, że to nie okres miedzy masa, a redu tylko między startowy, ale uważam, że i tak pozytywnie powinno się to odbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470102
Widziałem ze w stosunku do Czech tez sie szykują jakies kwiatki jakis stan wyjątkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Poj**ało psa i budę xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
a nawet nie wk***iajcie;/ wczoraj jak zobaczyłem te wiadomość późnym wieczorem to myślałem że mnie rozybie, bo jak się okazało że forma chyba uratowana i idzie to powoli w odbtym kierunku to Czesi chcą wprowadzić stan wyjątkowy i jutro ma być decyzja, ciekawe z czym to się będzie wiąząc i czy w ogóle będzie można wjechać do Czech czy nie;/ A myslałem że to Pl poyebana i czekałem na nowe rozporządzenie czy nie dadza na liste Czech i nie dali to klepłem nocelg a wieczorem takie info ze Czechy odp*****lją szopkę, może nie wprowadzą tego z dnia na dzień...tylko np od pon, albo może jak ktoś wjedzie wczęnsiej przed wprowadzeniem tego stanu to normlani ewyjedzie to chyba sie nawet jutro spakuje i wyj**ie już tam....ale poki co trzeba poczekać czy nie dadza jakieś kwaranntany


nie wiem do czego ten świat zmierza;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 69 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 667
Moge powiedziec jak to wyglada od strony Niemiec bo kumpel z roboty jezdzi tam na treningi z synem regularnie i mowi, ze jechac tam mozna ale jak wracasz to testy 2-3 dni kwarantanny, czekasz na wyniki, a inaczej pełna kwarantanna.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium