SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2853629

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Ja jakbym miał jkais wyciąg to w sumie z 20kg ciężaru bym dokupił i mógłby się bunkrowac xD bo na nogi to w sumie opcji się zwykle siady, fornty bulgary wykroki martwy syzyfki no jest jedynie jakieś uginanie i prostowanie by się zgadło. Uginanie w sumie leżąc na ziemi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Mój brat który jest nauczycielem mówi że szkoły itp. Dopiero rusza wstępnie od Września i takie są plany , zajęcia online wprowadzają i tyle , ciekawe co z maturami itp. , a jak szkoły od września to i pewnie siłki i inne rzeczy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
matury tez online teraz wszystko uproszczone, to nawet bym sie nie zdziwili u nas tez sluchy chodza, ze wlasnie dzieci do wrzesnia, w ogole nie maja wracac do szkol, przedszkoli itd.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Do września to by było grubo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
gnidusek
Mój brat który jest nauczycielem mówi że szkoły itp. Dopiero rusza wstępnie od Września i takie są plany , zajęcia online wprowadzają i tyle , ciekawe co z maturami itp. , a jak szkoły od września to i pewnie siłki i inne rzeczy

Przedszkola też online yebną? Przecież dla pracujących Rodziców to jest jakiś dramat. Pracą jedno yebnie. Czarno to widzę. Będzie więcej zgonów z tytułu samobójstw niż tego wirusa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
opalinho
gnidusek
Mój brat który jest nauczycielem mówi że szkoły itp. Dopiero rusza wstępnie od Września i takie są plany , zajęcia online wprowadzają i tyle , ciekawe co z maturami itp. , a jak szkoły od września to i pewnie siłki i inne rzeczy

Przedszkola też online yebną? Przecież dla pracujących Rodziców to jest jakiś dramat. Pracą jedno yebnie. Czarno to widzę. Będzie więcej zgonów z tytułu samobójstw niż tego wirusa
Tego Ci nie powiem co zrobią , mowa o liceum /Studia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Tylko czekać aż ludzie będą fruwac z okien jak Ikar, nic tak nie boli jak ograniczenie wolności, sory ale jak mi patrol jeździ po osiedlu, a mieszkam na zadupiu w Gd i obserwuje jakbyś był jakimś bandziorem, to czuję się jak podczas opowieści o stanie wojennym, tylko czekać aż Jarek powie "niepokornych siłą", nigdy nie zagłosuje na tą bandę darmozjadow okradajacych i rozgrabiających nasz kraj, sory Mario wk***iłem się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Grzechu ale rząd ma to w dupie tak naprawdę jak sobie ty/my dasz z tym radę....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
samobojstwa tez skocza, biznesy sie posypia w ch**, sklepy, wynajmy itd. no i jak wyzej piszecie, ludzie maja pozyczki do splaty np. za chaty itd. dzieciaka trzeba pilnowac, wiec oboje pracowac na takim poziomie jak przed nie moga, to ze silki pozamykane to tam ch** panstwo bedzie musialo 'DAC' albo beda jakies strajki i ch** wi co jeszcze
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470056
Jeżeli miałoby to być do wrzesnia to ja juz moge skakac

A tak serio
Wtedy tylko jakis lokal 60m kwadratowych
Prosty sprzet za 25k
Zestaw hantli
Brama
Wyciag gora i dol
Suwnica
Wypychanie nogami
Dwojki czworki
Przywodziciele i odwodziciel
Rack podest
I pare p******
I silka na wejscia po 2 os max
Na dziko jakos h** tam
25zl wejscie i mysle ze caly dzien by chodziła
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium