SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
Marian - daleko tam z tych zawodów jest do Ciebie na siłkę?
Jak mnie totalnie nie rozłoży g**** jakies cos sie przyplątało i bede na siłach to w poniedzialek rano bede chciał zrobić gdzieś trening bo zostaje do poniedzialku i szkoda mi marnować 3 dni bez treningu , moze bym wtedy zajrzał do Ciebie bo te Mysłowice to nawet nie wiem czy jakies silownie maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Startujesz w tej samej kat co ten typek z agresywnej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
kamils31
Startujesz w tej samej kat co ten typek z agresywnej?


tak...a co?

Banan z Mysłowic jakieś 20km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
no to blisko ! w poniedzialek jestes od rana czy wolne z okazji świętowania po zawodach?
od ktorej klub czynny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja mam na 15 w pon, z samego rana napewno nie przyajde...
ale tak na 13 moze by sie udało bo trenig tak musze zrobić

silka jest 7 dni w tyg 6-24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Nie nic, tylko jestem ciekaw werdyktu, bo górę jednak ma większą ale cała reszta i docinka leży. No ale jak Przemek pisał, fejm też pewnie zrobi swoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958378
MARIAN 17
ja mam na 15 w pon, z samego rana napewno nie przyajde...
ale tak na 13 moze by sie udało bo trenig tak musze zrobić

silka jest 7 dni w tyg 6-24


może uda sie złapać, ale to dogadamy jeszcze w poniedzialek

zobaczymy jak bede sie tez czul ja po tym weekendowym maratonie ale fajnie byłoby odwiedzić, a moze i cos machnąć przy okazji akurat też mi wypadają nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Banan no u mnie tez zależy od samopoczucia wlasnje jak bedzie i o ktorej bede trenował;)
Jak masz nogi to idealnie;)

Kamil no jest duzy, gora ogromna nogi chyba tez sporo poprawił l. Z docieciem nie mam pojęcia jak bo dawno nic nie wrzucal tak mi sie wydaję ale pewno dotnie.
No a oglądalność robi swoje;) a ja biedy szarak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Co do tego fejmu to nie wydaje mi sie zeby tak to działało. Jak nie startowałem to podobnie myślałem, ale bylem na scenie z gosciem który jest o wiele bardziej znany i popularny niż jakis szarak z wioski jak ja, a mimo to wygralem z nim, wiec gdzie tu ta popularnosc, fejm itp ? wygrywa lepszy, koniec kropka. Trzymam Mario kciuki za start i wierze ze bdb pojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nie twierdze ze to wpływa na to czy ktoś wygrywa czy nie, ale jak są minmalne róznice w pkt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium