SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2858183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870216
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151014
Musisz wziąć pod uwagę, że im głębiej siadasz tym doprowadzasz do większego zgięcia w st. biodrowym, więc mocniej zbliżasz przyczep bliższy głównie prostej głowy, czyli tak na prawdę nie dajesz mięśniu większego bodźca z zasady cyklu rozciągnięcie-skurcz, który powinien grać główną rolę w kontekście hipertrofii i siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Każdy ma swoją technikę.
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
Przysiad w pełnym zakresie(ATG) angażuje na dole NAJBARDZIEJ w pierwszej kolejności przywodziciele, dwójki i tyłek...
A Marian siadając przysłowiowe "kible" właśnie pośladki najbardziej angażuje, więc nie piszcie nowej historii anatomii (wystarczy obejrzeć np ostatni filmik Kota gdzie to tłumaczy) Nikt Marianowi nie każe siadać 200kg tyłkiem do ziemi 6 repsów i narażać się na kontuzję, niech założy 120-130kg zrobi x6 ale porządnych ruchów, dłuższa praca mięśnia większy=większy bodziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No to temat się fajnie rozwinął. To już wiem dlaczego u mnie dupsko takie wielkie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2415 Napisanych postów 3710 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 112206
jeszcze wzmianka bardzo ważna, dzięki siadom ATG zmniejszasz ryzyko powstawania przykurczów i urazów kolan. Jeżeli miałbym szukać minusów pełnego siadu u ZDROWEJ osoby to nie widzę. Co innego jak ktoś ma porozwalane więzadła itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21513 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870216
Nareszcie ktoś wyjaśnił, brawo Wojtek. Wy przytakujecie, bo robi to Marian. Robił by jakiś zwykły chlopaczek, zjechalibyscie go z góry na dół. Kaleczenie to kaleczenie, nie ważne czy przez mistrza, czy początkującego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
NIgdy nie robiłem w taśmach wiec mozliwe ze przez to siadałem niżej a moze kazdą serie tak robie :d nie wiem bo nie nagrywałem tu tez wydawąło mi sie ze głebokosc jest ok dopoki nie nagrałem:D w kazdym bądz razie nie napisałem ze robie to dobrze tlyko od razu napisałem ze brakuje głebokosci ;) a nie wazne kto pisze bo ja zawsze powtarzam ze kazda sugestie przyjmuję :P wiec bez spiany każdy pisze swoją opinie, wiec te siady moge potraktowac jako kible czy jak to sie zwie czy boxsiady ale bez ławki, a hack siady i tak robie potem gdzie schodzę maksymalnie nisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Wojtek, a jeśli chodzi o rozstaw stóp jakie jest Twoje zdanie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
wojtekztr
jeszcze wzmianka bardzo ważna, dzięki siadom ATG zmniejszasz ryzyko powstawania przykurczów i urazów kolan. Jeżeli miałbym szukać minusów pełnego siadu u ZDROWEJ osoby to nie widzę. Co innego jak ktoś ma porozwalane więzadła itp






ooooo i tu by sie zgadzało bo czesto mam jkaby spięcie głowy prstej od kolana:d cieżko to nazwac ale tak ciagnie dopieor jak dobrze rozciagne/rozgrzeje to przechodzi lub jak fizjio podziała ;)

teraz tak mysle ze może zmienie na fronty i bedzie lepiej tez ich dawno nie robiłem a tutaj raczej najmmocniej beda angazowne czworki,a hacki mimo to zostawie
|bo do tej pory robie na zmiane raz klasyczne raz na maszynie(przodem), a hack siady na kazdym treningu
np chyba ze robic tylko maszynę a tylnych w ogole

no bo mi tam na sile srednio jakos zalezy ale wiaodmo to tez najlepszy bodziec


Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2019-05-06 09:50:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium