SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2867996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10664 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609957
PODSUMOWANIE UMP PPP ORAZ sesji do SDW

Jak wiadomo w ubiegły weekend wystartowałem na zawodach w Krakowie a dokładnie w UMP gdzie udało wywalczyć sie mistrzostwo oraz w PPP gdzie zdobyłem wicemistrza. A dodatkowo w poniedziałek sesja do gazety SDW.

Więc trochę w skrócie i po kolei.

Do UMP włączyłem o limit do samego końca co wiązało się z tym ze na Pucharze wyjde z 4kg niedowagi...ale cos za cos,)

Od niedzieli az do soboty trwało płukanie gliko koncowka jak naprawdę ciężka byla. W sobotę podladowalem torche wegli ale jak na mnie to mało a waga tak ponad limit...dodatkowo zaczęła szfankowac mi waga i nie mogłem dobrze ocenić wagi. Rano w niedzielę bylem mega plaski mimo ze w sobotę poszły wegle. A dodatkowo waga lekko ponad limit. Wiec oczywiście do weryfikacji prawie głodówka zjadlem tylko 5 wafli i 30g masla . Weryfikacje sie opóźnily ale ja czekałem pierwszy w kolejce
Wyciągnąłem sie mocno i zmierzyli mnie 180.3cm dzieki temu tez mialem 300 albo 400g zapasu.

Szybkie zejście z wagi i ładowanie na pierwszy strzał 250g pierników weszlo jak maslo po 40min 100g vitargo nie miałem w czymś rozpuścić i popijalem proszek co było błędem bo poczulem dyskomfort ale na szczescie szybko przeszło. Bo kolejnych 30min a 30min przed startem kolejne 100g vitargo i 150g zelek i zacząłem pompowanie. O dziwo czulem ze mnie nabija ale wiaodmo to nie było to co nie zmienia faktu iz myslem że bedzie jeszcze gorzej,jedank chyba suchościa nadrbialem....
Pierwsze wyjście poszlo sprawnie wiaodmo mega zmęczony byłem ale poodbno tak najlepiej trzymałem pozy w sensie ze z tylu lin e up caly czas.

Potem final werdykt i mamy to!!! połowa planu spełniona i MEGA szczęśliwy ale zmęczony;d

Od razu po dekoracji 150g pierników po jakimś czasie 100g vitargo i przed wyjściem ponad 100g zelek i szczypty soli do buzi zaczalem pompowanie i sam czulem ze juz znacznie lepsze nabicie jest co tez inni potwierdzili.

Pierwsze wyjście porównania, wywołany zostałem do pierwszego wiec pomyślałem że nie jest najgorzej a naprawdę kategoria wedlug mnie mocno obsadzona.

Info ze jestem w finale dało jeszcze większego powera.
Ostateczny werdykt 2 miejsce, mega zaj**sicie;)

Co do formy podbno bylo lepiej niż na MP napewno bardziej suchy ale kosztem wielkości ale słyszałem opinie ze to dociecie robiło robote.

Od razu po zmyłem sie na mieszkanie do mojej prysznic w biegu i na dworzec. Kierunek Wawa sesja do SDW;)

sama sesja mega przeżycie;) będę w wakacyjnym wydaniu lipiec/sierpień

Co mogę powiedzieć jak dla mnie super zakończenie sezonu;) dodało mi to jezCze większa motywację do dzialania. Wiec z 2 tyg lżejszych treningów i zaczne mase. Co do.dalszych startów nie wiem kiedy nie msyalem o tym i jaka kat....ale patrząc to to bylo teraz i ze do.kasyka plus 180cm mam jeszcze 4kg zapasu wiec moze moze....?!

Na koniec podziękowania dla SFD za pomoc suplementacyjna bez tego by mi było mega trudno.

Podziękowania dla znajomych którzy ze mną byli i mi pomagali.

Brakowało mi jedynie tej najważniejszej pomocy a mianowicie dziewczyny ale pochwalę sie ze akurat w tym dniu co ja miałem zawody brała udział w festiwalu muzyki filmowej w Krakowie na stadionie gdzie między innymi śpiewała u boku Górniak.

Podziękowania tez dla chłopaków z forum za nieocenioną pomoc zwłaszcza dzieki Przemek i Luki;) wiem ze często narzekam I dla chłopkaów którzy nie siedza na sfd a tez zawsze spore wsparcje dawali miedzy innymi Wojtek K ;)

Dam kilka zdj, ale te z sfd sa doscy słabej jkosci mam kilka od znajomych którzy robili w lepszej jakosci ale wiekszosc z UMP a z PPP nie mam ;(
ale moze ktos jeszcze bedzie miał to podeśle.





































































DZIEKI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
dodal i usunal

ok, jest


Zmieniony przez - dideek w dniu 2017-05-23 12:22:19

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10664 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609957
i sie wj**ałeś :P a pisałme zeby nie pisac bo nier skonczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10664 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609957
dorzucone do 1 posta na tej stronie / banan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Świetna robota! Ogromne gratulacje wygranych i sesji. Czekamy na efekt końcowy na łamach SDW!

A teraz wrzucaj to, na co wszyscy czekają, czyli foty żarcia

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Mocno się wyrozniales. Gratki zwycięstwa, a jeszcze bardziej sesji bo jednak pamiątka zayebista :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
Należało się jak psu zupa :) za ciężką pracę w tym sezonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21604 Napisanych postów 30836 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 871000
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217564
Moge to pisac w nieskonczonosc- gratulacje!
Czekamy na druk gazety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10664 Napisanych postów 30010 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609957
dzięki Panowie na gazete trzeba jeszcze torche poczekac:D


Bzyku co do jedzenia to u mnie raczej bez burżuazji

W Wawie zjadłem maka w sensie 2 kanapki i frytki, potem jakiegos naleśnika z kurczakiem i pieczarkami ale bez szału, 3 cieple male drożdżowki, bulkę ze salami i serem, 2 gałki grycanów, jogurt riso kokosowy, czekoladę 100g, duże leays, a potem juz w krakowie z dziewczyną rułkę ale samą na pół z dziewczyna kokosowa, ellerka waniliowego kosa, i mufinkę, w meksykanskiej jakies ala buritto i dosłownie nie tyle co przejedozny ale chyeba emocje opadły i takie zmęczenie przyszło ze myslalem ze na mieszkoanie nie dojade..juz w tramwaju zasnałem:d

a jeśli chodzi o okres miedzy zawodami a sesja to dojadełm 3 worki ryzu ale juz ze spora ilością soli, chipsy na wieczor w niedziele, rano chleb tosotowy z maslem i pierniki a potem sesja, piłem tez nie mało

a wczoraj rano w krk jeszcze jajecznica ale tutaj bez grzechu bo zrobiona na oleju kokooswym do tego pełnosiarnisty chlebek zytni, serek almette i makrela

a z takich innych rzeczy to w domu loda amerykanskiego ale nie całego, magnuma białego, gulivera(jadłem pierwszy raz) miseczka żurku, dwie male kromki z pasztetem papryka:d kawałek ciasta i z 5 kostek czekolady, 2 łyzki kremu wedla biała czekolada, w pracy tarte pasterska czy jakoś tak z cateringu, pizze z kolezankami z pracy bo postwiły wiec nie moglem odmowic i na koniec lachmana i ten lachamn był chyba najlepszy co jadłem

wiec w sumie nie mało nie duzo, nie bylem przejedzony ani razu

dzis juz micha na cały dzien gotowa na czysto i kalorie nie wysoko, wczoraj jeszcze było spore zmeczenie ale dzis poki co jest lepiej i to duzo wiec pojade cos przepompowac:D



Zmieniony przez - MARIAN 17 w dniu 2017-05-24 11:31:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium