SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SFD TEAM: Mariusz Żaba-Przygotowania do sezonu jesień 2022

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2863013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609929
prz1993
Patrykowi chodziło, że na sobie


Na sobie to tak ;d

My już po ustawce w sumie nie skromnie powiem że jak zawsze ekipa gruba :d






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Haha no w dt to taka standardowa ilość że tak powiem, ale w dnt imo sporo
Ja w roku 2019 miałem max 65 w dnt i to chyba raptem z miesiąc a w dt 40 g.
Chociaż i u mnie i u Mariana to liczone tylko ze źródeł tłuszczy. Do tego dojdzie fat z supli kury płatków itp, też parę g by się nazbierało

Chyba wyebalem się w posta o ustawce


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2020-01-11 18:03:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 248 Napisanych postów 510 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 69551
Dzięki Marian za gościę !

a co do HDL to Regany Fuady itd mają sporo tłuszczy ale źródła, ser zółty, bekon, tłusta wołowina, nie wiem czy ktoś kiedyś widział na ich story albo w ich vloga żeby któryś na badaniach był gdzie u nas co drugi na insta "badacie sie?" i foteczka z laba.
Tam 99% ludzi ma wyj**ane, rozpisek kilka z Łukaszem kupiliśmy to żaden trener/zawodnik o badania krwi nawet nie pytał.

Odnośnie HDL to i generalnie lipów pozostaje jeszcze jedna kwestia dotycząca myślę 90% kulturystów na którą nikt uwagi nie zwraca. Ale o tym się wypowiem jak to jakoś potwierdzę. Nie długo będę mieć okazje znowu pogadać z kumatym doktorkiem któryjest urologiem, ale swoje w życiu wbił więc może potwierdzi chociaż po części moje podejrzenia dlaczego u jednych suplementy wyraźnie pomagają a u innych nie robią totalnie żadnej różnicy.
Bo i u nas na forum i wśród moich podopiecznych mam osoby którym po drożeniu suplementacji hdl jest w stanie wzrosnąć z 10 na 30, w ciagu 4-5tygodni a ma takich u których po tych samych suplementach nie dość że to nie rośnie to czasem jeszcze spada, czyli nawet nie że nie poprawia sytuacji ale nawet nie powstrzymuje pogorszenia sytuacji.

Ale jak bede mieć wiecej pewności to napisze o co chodzi bo nie chcę siać popeliny. W każdym razie to tez temat który mnie nurtuje i tak łatwo go nie zostawie
10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Piękna ekipa. Muszę się do was kiedyś wybrać bo ostatni raz byłem w Katowicach, jak u Adama była organizowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 17 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8976
No u Mariusza zawsze ekipa mocna :) Ciekawe jak ten film wyjdzie co Frydrychowicz nagrywał pewnie też super :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30006 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609929
Co do hdl zbadam na dniach to zobaczymy jak to u mnie ale też cudów się nje spodziewam

Erwi dzięki za film.
U mnie narazie wyciskania ok ale właśnie triceps jak trenuje lub np jak się wspieram na te rękę to czuć ból.
Jutro mam fizio to Zobaczymy czy też coś pomoże
Plus ten filmik jeszcze na spokojnie przeanalizuje i postaram się wprowadzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2648 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
a boli Cie konkretnie w tym miejscu jak opisane jest na filmie czy jednak gdzieś indziej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Ekipa mocna w ch.... J. Dzieki jedzcze raz za zaproszenie Mariusz ale widze ze tylko psol byl poziom Cytujac mojego ulubienca Markusa Rühla gdy zostal poproszony o Guest posing bedac na masie " A moge wyjsc przy zgaszonym swietle?" Najadl bym sie tylko wstydu przy takich dzikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Szkoda, że nie mogłem być, ale ekipa zacna.

Co do HDl, to jak Adam pisze. Są osoby, które żrą w teorii syf i wyniki ok. A są tacy, którzy tone supli i wychodzi słabo.
Dlatego, że nie po prostu tak proste. Trzeba brać wiele rzeczy pod uwagę, jak cały lipidogram, styl życia, środki, geny itp.
Niektórzy powinni o to bardziej dbać, a niektórzy niekoniecznie. Dużo niestety jest mitów na ten temat, bo brakuje po prostu mądrych głów w Polsce, którzy by to wyjaśniali . A często lekarze, dietetycy zlewają temat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyjazd na zawody w piątek w dzień ładowania.

Następny temat

SFD Team: Łukasz Modzelewski i Przemek Górynowicz

WHEY premium